Neler Yeni

asus rogstrix rx580 8gb sorun

Emin UZUN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
EMİN UZUN
iyi günler herkese bilgisayarımda 4790k işlemci 700+50 psu 16 gb ram asus rogstrix rx580 8gb ekran kartım var uzun bi süredir büyük oyun oynamıyordum 1 hafta önce pubg steam versiyonunu ets2 yi yükledim oynamayı denedim oyundan atıp amd hata veriyor pubg mobil de ise kasıyor ets2 de görüntüde noktalar cıkıyor furmark test yaptım sıcaklıkta bi sıkıntı yok ama görüntü bozuluyor fotoları ve videoyu koyuyorum bilgisi olan yardımcı olabilirmi teşekkürler

Ekler

• WhatsApp Image 2023-12-22 at 23.09.38.jpeg
    WhatsApp Image 2023-12-22 at 23.09.38.jpeg
    180.9 KB · Hit: 23
  • WhatsApp Image 2023-12-22 at 23.09.39 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-12-22 at 23.09.39 (1).jpeg
    153.2 KB · Hit: 19
  • WhatsApp Image 2023-12-22 at 23.09.39.jpeg
    WhatsApp Image 2023-12-22 at 23.09.39.jpeg
    270 KB · Hit: 27

Ysfgms

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Yusuf Gümüş
iyi günler herkese bilgisayarımda 4790k işlemci 700+50 psu 16 gb ram asus rogstrix rx580 8gb ekran kartım var uzun bi süredir büyük oyun oynamıyordum 1 hafta önce PUBG steam versiyonunu ets2 yi yükledim oynamayı denedim oyundan atıp amd hata veriyor PUBG mobil de ise kasıyor ets2 de görüntüde noktalar cıkıyor furmark test yaptım sıcaklıkta bi sıkıntı yok ama görüntü bozuluyor fotoları ve videoyu koyuyorum bilgisi olan yardımcı olabilirmi teşekkürler
Ya driver problemi yada kartın sonunun geldiğinin işaretleri. Driver güncelse ddu ile silip eski driverlara geçmeyi deneyin.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
iyi günler herkese bilgisayarımda 4790k işlemci 700+50 psu 16 gb ram asus rogstrix rx580 8gb ekran kartım var uzun bi süredir büyük oyun oynamıyordum 1 hafta önce PUBG steam versiyonunu ets2 yi yükledim oynamayı denedim oyundan atıp amd hata veriyor PUBG mobil de ise kasıyor ets2 de görüntüde noktalar cıkıyor furmark test yaptım sıcaklıkta bi sıkıntı yok ama görüntü bozuluyor fotoları ve videoyu koyuyorum bilgisi olan yardımcı olabilirmi teşekkürler
Driver sil yükle yap eğer düzelmiyorsa ikinci el mi aldın? eğer tamir edildiyse ve ömrü doldusa ekran kartı gitmiştir tamire ihtiyacı olabilir.

Emin UZUN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
EMİN UZUN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya driver problemi yada kartın sonunun geldiğinin işaretleri. Driver güncelse ddu ile silip eski driverlara geçmeyi deneyin.
format dahi attım eski driver denemedim ama söyle bişi var normal pubg mobile oynayabiliyorum pc versiyonunda oyundan atıyor normal internette falana görüntüde bi sıkıntı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Driver sil yükle yap eğer düzelmiyorsa ikinci el mi aldın? eğer tamir edildiyse ve ömrü doldusa ekran kartı gitmiştir tamire ihtiyacı olabilir.
driver sildim ddu ile en güncel versiyon yüklü suan kartı 6 senedir kullanıyorum

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
format dahi attım eski driver denemedim ama söyle bişi var normal PUBG mobile oynayabiliyorum pc versiyonunda oyundan atıyor normal internette falana görüntüde bi sıkıntı yok

driver sildim ddu ile en güncel versiyon yüklü suan kartı 6 senedir kullanıyorum
6 senede çokmuş ya bana ömrü dolmuş gibi geldi aklıma başka çözüm gelmedi sadece bir oyundamı oluyor

Ysfgms

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Yusuf Gümüş
format dahi attım eski driver denemedim ama söyle bişi var normal PUBG mobile oynayabiliyorum pc versiyonunda oyundan atıyor normal internette falana görüntüde bi sıkıntı yok

Hocam 23.7.2 sürümünü yüklemeyi deneyin ddu ile silip. Eğer yine düzelmezse. Kartın işi bitmiş demektir.

Pubg mobilede karta fazla yük binmediği için oynayabiliyorsundur muhtemelen. Furmark çalıştırdıgında ve normal pubg açtığında karta tam yük bineceği için sorunlar kendini gösteriyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,242
Üyeler
157,345
Son üye
JUOX
Top Bottom