Neler Yeni

ASUS RX 480 8GB KAÇ DERECEYE KADAR DAYANIR?

pudireal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Pudicloud
Bütçe
5
Selamlar değerli forum kullanıcıları. GTA 5 Oyununu açtığımda bi anda 72 den 75 e böyle böyle 87 88 derecelere kadar yükseliyor sıcaklık bu normal mi kaç dereceye kadar dayanabilir RX480 ? rıca etsem yardımcı olur musunuz yorum kısmında.

elemin

80+
GPU kullanımı yüzde kaç , ekran kartları 100 derecelere kadar dayanıklıdır ama en son bakımlarını ne zaman yaptınız kaç yıllık kasa?

pudireal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Pudicloud
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
GPU kullanımı yüzde kaç , ekran kartları 100 derecelere kadar dayanıklıdır ama en son bakımlarını ne zaman yaptınız kaç yıllık kasa?
Hocam en son bakım 7 8 ay olmuştur GTA 5 de iken %100 olup düşüyor ama genelde %100 oluyor FPS değerlerim de çok iyi full ayarlarda 130 120 FPS alıyorm ama kartın sıcaklığı 87 88 lere çıkıyor belki bıraksam 90 lara kadar çıkacak ne kadar dayanabilir bi anda patlar mı bi yardımcı olursan çok sevinirim bide bu undervolt ayarları varmış fan hızı ayarları falan maxiumum a çeksek etki eder mi?

pudireal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Pudicloud

elemin

80+
ayarları en yükseğin bir altına ve fpsi sabitlediğinizde de aynı durum oluyor mu ?

pudireal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Pudicloud

elemin

80+
Hocam ben undervolt'u hiç denemedim duydum ama detaylı bilgi sahibi değilim araştırdığım kadarıyla onun yerine görüntüyü 1 tık kısıp fps sabitlemek de işe yarayabilir gibi geldi bana.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şöyle bir video var .

pudireal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Pudicloud
Hocam ben undervolt'u hiç denemedim duydum ama detaylı bilgi sahibi değilim araştırdığım kadarıyla onun yerine görüntüyü 1 tık kısıp fps sabitlemek de işe yarayabilir gibi geldi bana.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şöyle bir video var .
Bunu izledimde pek anlamadım ya ufakta olsa bilgisi olan birisiyle ayar yapmam lazım sanırım

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,124
İsim
Mehmet emre börekçi
Hocam en son bakım 7 8 ay olmuştur GTA 5 de iken %100 olup düşüyor ama genelde %100 oluyor FPS değerlerim de çok iyi full ayarlarda 130 120 FPS alıyorm ama kartın sıcaklığı 87 88 lere çıkıyor belki bıraksam 90 lara kadar çıkacak ne kadar dayanabilir bi anda patlar mı bi yardımcı olursan çok sevinirim bide bu undervolt ayarları varmış fan hızı ayarları falan maxiumum a çeksek etki eder mi?
90 derece olmasında bir sıkıntı yok yaz aylarındayız zaten hava sıcak üstüne yük bindiğinde ısınması gayet normal sen oyun oynarken 95'lere ve üstüne çıkmıyorsa sıkıntı yoktur
İçim rahat etmez gene de diyorsan kartın bakımını yaptır termal macununu yeniden sürsünler

pudireal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Pudicloud
90 derece olmasında bir sıkıntı yok yaz aylarındayız zaten hava sıcak üstüne yük bindiğinde ısınması gayet normal sen oyun oynarken 95'lere ve üstüne çıkmıyorsa sıkıntı yoktur
İçim rahat etmez gene de diyorsan kartın bakımını yaptır termal macununu yeniden sürsünler
Hocam allah razı olsun senden 95 lere çıkmadığı sürece bişey olmaz mı diyoruz yani emin miyiz? Birde şu undervolt konusunda bilgin varsa fan ayarları vs. beraber ayarlama şansımız varmı içim hiç rahat değil bi 10 dakikanı ayır bana be kral ♥

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,117
İsim
Hamza Ziya Üstün
Bakım yaptır hocam normal dereceler değil 80 üstü. Çalışmasında problem olmaz ancak ömrü kısalır. Bakım yapana kadar fan hızı fullde kullanmanı tavsiye ederim. Full fan hızında kaç derece olduğunu da yazarsın

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,124
İsim
Mehmet emre börekçi
Hocam allah razı olsun senden 95 lere çıkmadığı sürece bişey olmaz mı diyoruz yani emin miyiz? Birde şu undervolt konusunda bilgin varsa fan ayarları vs. beraber ayarlama şansımız varmı içim hiç rahat değil bi 10 dakikanı ayır bana be kral ♥
Hiç yapmadım bence çok da gerek yok gerçekten 95+ oluyorsa sıkıntı vardır ona göre davranırız ama kartın bir bakımını yaptır sen arada belirli bir fark görürsün
Diyorsan illa undervolt yapacam bir konu aç bilen arkadaşlar yardımcı olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,671
Üyeler
149,251
Son üye
ahekwhejwhbd
Top Bottom