Neler Yeni

ASUS TUF 1000W GOLD PSU Aşırı Fan Sesi

Aturex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray Saygılı
Merhaba, güç kaynağını yeni aldım. Yük bindiği zaman videodaki gibi aşırı derecede ses çıkarıyor. İade sürem hala devam ediyor. İade kabul ederler mi? Kutusunu açarken satıcı kurulumu yapıldıktan sonra iade almayacağına dair not göndermiş. Ancak ses dayanılacak gibi değil bu şekilde kullanmam mümkün değil. Yabancı forumlarda bu sorunu yaşayan çok kişi varmış. PSU nun sorunlu olduğunu söylüyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren
Merhaba, güç kaynağını yeni aldım. Yük bindiği zaman videodaki gibi aşırı derecede ses çıkarıyor. İade sürem hala devam ediyor. İade kabul ederler mi? Kutusunu açarken satıcı kurulumu yapıldıktan sonra iade almayacağına dair not göndermiş. Ancak ses dayanılacak gibi değil bu şekilde kullanmam mümkün değil. Yabancı forumlarda bu sorunu yaşayan çok kişi varmış. PSU nun sorunlu olduğunu söylüyorlar.

Bune hocam sanki marş basıyor tövbe tövbe iade için zorlayın ve nerden aldiniz

Aturex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray Saygılı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bune hocam sanki marş basıyor tövbe tövbe iade için zorlayın ve nerden aldiniz
hocam sanki uçak havalanıyor gibi cidden asusdan böyle bişey beklemezdim. n11 den eternal satıcısından aldım

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Mirhan Yalçın

Aykut D.

80+ Gold

Ohalan hocam cihaz kusurlu bu arada .

Aturex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray Saygılı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayrıca coil whine da var, sanırım piyasadaki en problemli psu bana denk geldi :/

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,126
Üyeler
151,175
Son üye
pr1me
Top Bottom