Neler Yeni

ASUS TUF A15 507NV Type-C to DisplayPort ile görüntü alınmıyor

BoruBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Burak Yavuz
Merhaba. Yakın zamanda Asus TUF A15 507NV modelini satın aldım. Eski bilgisayarım masaüstü olduğu için DisplayPort ile beraber G-Sync kullanmaya çok alışkınım. Laptop monitörü G-Sync destekliyor ancak ben kendi monitörümü kullanmak istiyorum. Bilgisayarımdaki iki Type-C çıkışıda DisplayPort üzerinden görüntü aktarımı destekliyor. Bir tanesi ekstra olarak Thunderbolt teknolojisi ile şarj imkanı da sağlıyor. Type-C girişleri çalışıyor hem veri aktarımında hem de şarj konusunda sorunsuz çalıştıklarını deneyimledim. Ancak iş görüntü almaya geldiğinde kabloyu sanki takmamışım gibi ne bilgisayarda ne monitörde bir hareket olmuyor. Eklediğim fotoğraflarda kullandığım kabloyu, bilgisayarımın girişlerini ve Aygıt Yöneticisi'nin bir fotoğrafını bıraktım. Sorunun çözülmesi için ihtiyacınız olanı kullanmanız umudu ile. ASUS'un sitesinden tüm driverlarımı tekrardan yükledim aygıt yöneticisinde USB ile ilgili olan her şeyi kaldırıp tekrar kurdum fakat sorunum çözülmedi. Ve USB denetleyicisi sürücüsü tekrar kurulamadı nasıl kuracağımıda bulamadım açıkçası. Bu arada monitör modelim Lenovo G27-20. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Ekler

• kablo.PNG
    kablo.PNG
    55 KB · Hit: 42
  • typec.PNG
    typec.PNG
    85.8 KB · Hit: 39
  • usb.PNG
    usb.PNG
    22.5 KB · Hit: 40

sercilong

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
SERCAN UZUN
Buna bir çözüm sunacak birisi var mıdır ya? Bende aynı laptopa sahibim ve aynı problemi yaşıyorum çok can sıkıcı bir durum, olması gereken her şey var ama hiçbir türlü görüntü gelmiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,893
Üyeler
156,541
Son üye
havix
Top Bottom