Neler Yeni

Asus tuf b450 plus gaming anakart ile type c portundan veri aktarımı yapamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Selamün Aleyküm dostlar, umarım iyisinizdir. Başlıkta da belirttiğim gibi Asus tuf b450 plus gaming anakartım ile type c portundan veri aktarımı yapamıyorum. Daha önceden sorunsuzca istersem telefonu şarj edebiliyor, istersem de veri aktarımı yapabiliyordum. Bunun için bios dan bir ayarı açtığımı hatırlıyorum, lakin geçenlerde ramlerde oc işlemi yaptığımda siyah ekran aldıktan sonra bios sıfırlama yaptım ondan o zamandan beridir type-c portundan veri aktarımı yapamıyorum. Kullandığım kablo: Linktech premium k653 premium pd kablo (sadece veri aktarımı için kullanıyorum). type c flash'ım olmadığı için flash ile deneyemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Enes34Nacir @Yvşlagaçtanealıyon @55superx @K1NGO82 @Che_ @TahinPekmez @HacıSOFU Aklıma gelenler sizlersiniz. Bir yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Konuyu çözüldüğü zaman görmem ve sorunun cevabını bilmem 🗿 k.b .dd
Hocam doğum gününüz kutlu olsun. Allah sevdiklerinizle ve yeni sisteminizle nice mutlu ve huzurlu seneler yaşamayı nasip etsin.

Not: Nedense profil mesajları kısmına yazı yazamadım, o yüzden buraua yazıyorum. 😅

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Hocam doğum gününüz kutlu olsun. Allah sevdiklerinizle ve yeni sisteminizle nice mutlu ve huzurlu seneler yaşamayı nasip etsin.

Not: Nedense profil mesajları kısmına yazı yazamadım, o yüzden buraua yazıyorum. 😅
Sağolun hocam

Top Bottom