Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus TUF F15 fx506hl Laptopum Sizce Çok Mu Isınıyor?

Hazarcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hazarcn
dediğim gibi kasan çok berbat bir kasa işlemci ile ekran kartın cayır cayır buna acilen bir çözüm bulman lazım
ilk çözüm olarak ideal bir soğutucu almak olacak baktım etki ediyor sonrasında senin dediğin soğutucuyu alacağım baktım yine sorun var mecbur bakım yaptıracağım. Hiç kasayı açtırmayı sevmiyorum. Yardımların için çok teşekkür ederim uğraştırdım.

TİTAN.

80+ Platinum
ilk çözüm olarak ideal bir soğutucu almak olacak baktım etki ediyor sonrasında senin dediğin soğutucuyu alacağım baktım yine sorun var mecbur bakım yaptıracağım. Hiç kasayı açtırmayı sevmiyorum. Yardımların için çok teşekkür ederim uğraştırdım.
yanlış yol haritası çiziyorsun önce bakım yap bakalım yap ısı değerlerini
sonra soğutucuyu al

Hazarcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hazarcn
yanlış yol haritası çiziyorsun önce bakım yap bakalım yap ısı değerlerini
sonra soğutucuyu al
haklısın ama pcyi zorlamayacağım. Zaten okuldan dolayı çok oyun oynayamayacağım. Elimdeki en ucuz yöntemleri deneyeceğim hala öyleyse direkt bakım yolu gözüküyor.

TİTAN.

80+ Platinum
haklısın ama pcyi zorlamayacağım. Zaten okuldan dolayı çok oyun oynayamayacağım. Elimdeki en ucuz yöntemleri deneyeceğim hala öyleyse direkt bakım yolu gözüküyor.
Bakım yolu en ucuz yöntem zaten kendin de yapabilirsin temizlik ile bakımı
Zorlaman önemli değil bu değerler normal kullanımda yüksek sıcaklık verdiğine işaret ediyor

Hazarcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hazarcn
Bakım yolu en ucuz yöntem zaten kendin de yapabilirsin temizlik ile bakımı
Zorlaman önemli değil bu değerler normal kullanımda yüksek sıcaklık verdiğine işaret ediyor
ya vatana tesadüfen denk geldim gittim rampage ad-rc3 x dragon soğutucu aldım verdim 600tl ama değerlerde çok fark oluşmadı ama en azından 100 derece yerine 90-93 görüyor saniyelik sonrasında 63e düşüyor. Sanırım kasayı söküp kontrol edeceğim. İlk bilgisayarım olduğu içinde çok açmak istemiyorum. Yarın da üniversiteye gidiyorum. İşi çözene kadar ara vereceğim oyuna. Çok teşekkür ederim yardımların için...

TİTAN.

80+ Platinum
ya vatana tesadüfen denk geldim gittim rampage ad-rc3 x dragon soğutucu aldım verdim 600tl ama değerlerde çok fark oluşmadı ama en azından 100 derece yerine 90-93 görüyor saniyelik sonrasında 63e düşüyor. Sanırım kasayı söküp kontrol edeceğim. İlk bilgisayarım olduğu içinde çok açmak istemiyorum. Yarın da üniversiteye gidiyorum. İşi çözene kadar ara vereceğim oyuna. Çok teşekkür ederim yardımların için...
Rica ederim

Hazarcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hazarcn
İçim rahat etmedi gitmeden baktırayım dedim. İçinden termal macun çıktı! Ped olması gereken yerlere macun sıkmışlar :D. Fanlar da pis. Kasa zaten rezalet tasarım. Kasada hava almaya yer yok. Bakalım ne kadar fark yaratacak.

Ekler

• Screenshot_2023-09-30-13-45-34-894_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-09-30-13-45-34-894_com.miui.gallery.jpg
    883 KB · Hit: 24
  • Screenshot_2023-09-30-13-45-41-326_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-09-30-13-45-41-326_com.miui.gallery.jpg
    1.2 MB · Hit: 25

TİTAN.

80+ Platinum
İçim rahat etmedi gitmeden baktırayım dedim. İçinden termal macun çıktı! Ped olması gereken yerlere macun sıkmışlar :D. Fanlar da pis. Kasa zaten rezalet tasarım. Kasada hava almaya yer yok. Bakalım ne kadar fark yaratacak.
Demiştim sana adam yanlış bakım yapmıştır diye
Sıcaklık düşecektir ama ne kadar düşer bilemiyorum

Top Bottom