Neler Yeni

Asus TUF Gaming 4080 super vs MSI GeForce RTX 4080 super ?

Osmantrk

80+
Bu iki kart arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim aralarında 4K fark var. Araştırmalarım Asus un daha iyi oldugu yönünde ama yine de sormak istedim. Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
Hangisi daha serin çalışır ? Hangisi daha stabil performans verir ? Hangisi daha sessiz çalışır ?(Başka marka almak istemiyorum. Bu ikisi arasında seçim yapmak istiyorum.)
Anakartım Msı x670 Tomahawk

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Emir
işlemcin nedir?
asus tuf daha iyi fakat o kadar çıkmana gerek yok.Bu ekran kartı hayli hayli yeter.

Osmantrk

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
işlemcin nedir?
asus tuf daha iyi fakat o kadar çıkmana gerek yok.Bu ekran kartı hayli hayli yeter.
9950x
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlemcin nedir?
galax tercih etmiyorum hocam.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,794
İsim
Mehmet Aslan
düz 4080 bu hocam gözden kaçmış

Bu iki kart arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim aralarında 4K fark var. Araştırmalarım Asus un daha iyi oldugu yönünde ama yine de sormak istedim. Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
Hangisi daha serin çalışır ? Hangisi daha stabil performans verir ? Hangisi daha sessiz çalışır ?(Başka marka almak istemiyorum. Bu ikisi arasında seçim yapmak istiyorum.)
bütçe varsa tuf tabii ki

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Emir
muhtemelen bunu da tercih etmeyeceğim. Teşekkürler. Başlıkta ve entryde ne yazdıysam tam zıttını cevapladıgınız için ayrıca teşekkür ediyorum.
2seçenek vermişsiniz fakat ikiside fiyatını hak etmiyor diye yazdım.Paranız cebinizde kalsın diye düşündüğüm için özür dilerim.

bütçe varsa tuf tabii ki
1726074891565.png
nası yani

Osmantrk

80+

bütçe varsa tuf tabii ki
yok yok super düz değil.

2seçenek vermişsiniz fakat ikiside fiyatını hak etmiyor diye yazdım.Paranız cebinizde kalsın diye düşündüğüm için özür dilerim.

Alıntıyı görüntülenası yani
seni anlayabiliyorum yardımcı olmak istemene de çok seviniyorum. Ama ben 2 seçenek sordum size zaten oraya gelesiye kadar emin olun ki 500 defa baktım galax pny yok o yok şu

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,794
İsim
Mehmet Aslan

Grkemyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Görkem Yavuz
Bence tuf aga. Asuscuyum ben :D

Top Bottom