Neler Yeni

Çözüldü✓ asus tuf gaming A15 HN050 almayı düşünüyorum mantikli bi fikir mi

xLush

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
arda balçin
Bütçe
20000
arkadaşlar merhaba ben bu forumda yeniyim hatam varsa özür dilerim öncelikle 20bin tl bütçem var internette araştırdığım kadarıyla rtx 3050li en mantıklı laptop olarak bunu buldum linkini birakicagim sizce nasıl almalimiyim emin değilim 21-22bin fiyattan 19-20 gibi bi fiyata düştü yardim ederseniz sevinirim hiç bi yerde bulamadim

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
yağmur yıldırım
arkadaşlar merhaba ben bu forumda yeniyim hatam varsa özür dilerim öncelikle 20bin TL bütçem var internette araştırdığım kadarıyla rtx 3050li en mantıklı laptop olarak bunu buldum linkini birakicagim sizce nasıl almalimiyim emin değilim 21-22bin fiyattan 19-20 gibi bi fiyata düştü yardim ederseniz sevinirim hiç bi yerde bulamadim

ekran kartı watt deşğeri önemli bulabilirsem hemen kaç watt olduğuna bakacağım ne kadar yüksekse o kadar performans verir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar merhaba ben bu forumda yeniyim hatam varsa özür dilerim öncelikle 20bin TL bütçem var internette araştırdığım kadarıyla rtx 3050li en mantıklı laptop olarak bunu buldum linkini birakicagim sizce nasıl almalimiyim emin değilim 21-22bin fiyattan 19-20 gibi bi fiyata düştü yardim ederseniz sevinirim hiç bi yerde bulamadim

diğer etkenlerde nemli ama aklıma ilk bu geldi.

bulamadım ama mağazada falan ziyaret ederseniz kontrol edebilirsiniz

daha fazla araştırın hocam kullanıcı deneyimi önemli.

]

Son düzenleme:

xLush

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
arda balçin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran kartı watt deşğeri önemli bulabilirsem hemen kaç watt olduğuna bakacağım ne kadar yüksekse o kadar performans verir.

diğer etkenlerde nemli ama aklıma ilk bu geldi.

mağaza saticisina sordum ekran karti watt değeri 80+15 dedi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,161
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom