Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4050 Ryzen 7 7735HS 8 GB RAM - 21.099 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Süleyman Toy

Shouyang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Utku
Biraz daha inceler misin performans ve sayre bir eksiklik veya sahtelik de oldumu çok yardımcı olursun ya bunları yaparsan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende aynı düşüncedeyim hocam, bu modelin fiyatı gayet uygunmuş bende alayım, bizim cihazdaki boş slota takabilir dimi, uyumlu yani?
Biraz daha inceler misin performans ve sayre bir eksiklik veya sahtelik de oldumu çok yardımcı olursun ya bunları yaparsan

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar
Gen 4 desteği varken Gen 3 SSD neden alıyorsunuz?

GoGeDota

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Gökalp GEZMİŞ
Cihazın power tuşuna basmadan 32gb ram taktım herhangi bir sıkıntı yok. Kasa gayet sağlam ve premium görüntü ve hissiyat. Sahtelik konusunda asusun sitesine girerseniz bu modelin driver kısmında bile zenbook diye gözüküyor bence tamamen yazım hatası. Performans denemedim daha ancak myasus uygulamasında komple herşeyi denetleme butonu var ve fanları full çalıştırınca duyduğum ses içimden 'bu bilgisayarı ısıtmak namümkün' dedim. Klavyesi güzel ve ışık modları mevcut. Armoury crate uygulamasını çok beğendim herşeye müdahale etmeyi sağlıyor. Driver konusunda bir sıkıntım var ama laptop çok güncel olduğu için sanırım Windows 11 kurmak gerekiyor ben 10 pro kurdum Bluetooth görmedi. Şimdilik ön izlenimim bu kadar.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker

ANDUIN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kadir Yıldız
Gen 4 desteği varken Gen 3 SSD neden alıyorsunuz?
Hem gen 4, hem dram olan, hem 1 tb.
Kaç para bakmaya bile gerek duymadım açıkcası.
Bütçeyi aşıyordur muhtemelen.
ayrıca kendi adıma dediğim gibi, benim için disk'in biraz hızlı olması kriter ama çok aşırı hızlı olmasının avantajı yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende aynı düşüncedeyim hocam, bu modelin fiyatı gayet uygunmuş bende alayım, bizim cihazdaki boş slota takabilir dimi, uyumlu yani?

Gelsin deneyip haber vereceğim. Yarın gelir muhtemelen.

Son düzenleme:

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar
hocam ıade etme amacınız neydı urunden memnun mu kalmadınız yoksa baska sebeplerımı vardı ?
Satın aldıktan sonra başka bir site daha ucuza satmaya başladı. (O da zam yaptı şuan) O yüzden pahalıya aldığımız yeri iptal etmeye çalıştık.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Satın aldıktan sonra başka bir site daha ucuza satmaya başladı. (O da zam yaptı şuan) O yüzden pahalıya aldığımız yeri iptal etmeye çalıştık.
acaba performansı nasıl ıslemcının 2 tane almayı dusnuyorum kararsız kaldım intel bir cihazmı yoksa bunu mu alsam diye

Shouyang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Utku
acaba performansı nasıl ıslemcının 2 tane almayı dusnuyorum kararsız kaldım intel bir cihazmı yoksa bunu mu alsam diye
İşlemci ryzen 7 6800h ile aynı sadece güncel hali 50 lik bir değer farkı ve güncelliği var belki ilerde güzel yazılımlarla çok daha iyi yerlere gelir intele kıyasla ise oyun için alıyorsan direk alabilirsin bu fiyata sadece biraz daha sıcak çalışır oyun için alıcaksan AMD alman daha sağlıklı olur bunu net bir şekilde alabilirsin

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
İşlemci ryzen 7 6800h ile aynı sadece güncel hali 50 lik bir değer farkı ve güncelliği var belki ilerde güzel yazılımlarla çok daha iyi yerlere gelir intele kıyasla ise oyun için alıyorsan direk alabilirsin bu fiyata sadece biraz daha sıcak çalışır oyun için alıcaksan AMD alman daha sağlıklı olur bunu net bir şekilde alabilirsin
Cinebench score lari 12500h ile neredeyse aynı hayırlısı bakalım hafta sonu netlesir

Arkadaşlar şimdi ürün aldım Sabahtan berli ograsiyorum ekran kartını görmüyor silip yukluyom drayvir boos yukluyom yok kafayı yicem olmuyor anlayan bı yardımcı olsun

Shouyang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Utku
Arkadaşlar şimdi ürün aldım Sabahtan berli ograsiyorum ekran kartını görmüyor silip yukluyom drayvir boos yukluyom yok kafayı yicem olmuyor anlayan bı yardımcı olsun
Çok sorunu varmı benim ki de kargoda ona göre iade ediyim hiç açmadan

Top Bottom