Neler Yeni

Asus TUF Gaming M5 RGB

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Arkadaşlara mousem biraz bozuk mouse almayı düşünüyorum açıkcası acelem yok az çok çalışıyor ama para verdiğim zaman 300tlye kadar verebilirim ama verme taraftarı değilim 300tlik olarak steelseries rival 3 ve razer viper miniyi beğendim sonra bunu gördüm 300tl vermek yerine asus almak mantıklı mı sizce yazılımı felan iyi midir değer mi dediğim gibi fiyatların önemi yok indirime girdiği için dikkatimi çekti 300tl kalitesindeyse onları almak yerine bunu almam daha iyi gibi duruyor ama eksikleri varsa 300tl vermeye razıyım 5 6 yıl kullanırım çünkü aldığım zaman bozulmazsa

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Kotu mouse degil Isini gorecektir. O kadar para vermek istemiyorsan onu alabilirsiniz

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kotu mouse degil Isini gorecektir. O kadar para vermek istemiyorsan onu alabilirsiniz
Yazdığımı 1 daha okursanız daha iyi anlarsınız beni para olarak 300tlye kadar çıkabilirim düzgün olduktan sonra 300tlye kadar verebilirim ve 2 tane mouse vardı aklımda rival 3 ve razer viper mini bunu görünce asıl fiyatını 270tl civarı görünce dedim diğer 2 mouse gibiyse eğer bunu alayım hem mousepadim biraz kirli onu almış olurum hem daha ucuza gelir diye düşündüm iyi kötü yanlarını merak ediyorum açıkcası eğer kötüyse 350 400tlye kadar bile çıkabilirim ama 270tlden 180e düşmüş bir mouse iyiyse onu almak varken 300tliği fazla tercih etme 5 6 yıl sağlıklı gitse yeter benim için sıklıkla değiştirmiyorum

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel mouse hediyesi de var. Alınır.
Özellikleri diğer dediğim 2 mouseye göre nasıl sizce ? diğerlerine 300tl verebilirim bütçemde problem yok fakat ufak eksikleri varsa bunu almam tercihim olur.

Ertug Karakas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Ertuğ Karakaş
Yazdığımı 1 daha okursanız daha iyi anlarsınız beni para olarak 300tlye kadar çıkabilirim düzgün olduktan sonra 300tlye kadar verebilirim ve 2 tane mouse vardı aklımda rival 3 ve razer viper mini bunu görünce asıl fiyatını 270tl civarı görünce dedim diğer 2 mouse gibiyse eğer bunu alayım hem mousepadim biraz kirli onu almış olurum hem daha ucuza gelir diye düşündüm iyi kötü yanlarını merak ediyorum açıkcası eğer kötüyse 350 400tlye kadar bile çıkabilirim ama 270tlden 180e düşmüş bir mouse iyiyse onu almak varken 300tliği fazla tercih etme 5 6 yıl sağlıklı gitse yeter benim için sıklıkla değiştirmiyorum
Alınır işinizi görecektir.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem

Attıklarınız 300tl ve gamepower yerine Asusu tercih ederim.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
300tl kalitesindeyse onları almak yerine bunu almam daha iyi gibi duruyor ama eksikleri varsa 300tl vermeye razıyım 5 6 yıl kullanırım çünkü aldığım zaman bozulmazsa
?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attıklarınız 300tl ve gamepower yerine Asusu tercih ederim.
Ayrıca ASUS sensörü bile belirtmemiş. Böyle demen çok yanlış.

Techpowerup'da yazana göre 3327 sensöre sahip

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
?

Gamepower en son tercih edeceğim markalardan birisi

?

Techpowerup'da yazana göre 3327 sensöre sahip
Yani sensörü iyi mi ? kötüyse zaten direk gamepowerı değil steelseries veya razer olanı alacağım

Top Bottom