Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus Tuf Gaming VG24VQ Ghosting Problemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Muhammed Ali Kadan
Merhabalar arkadaşlar. Monitör bugün elime ulaştı. Biraz kullandım ancak hiç memnun kalmadım. Eski monitörüm Viewsonic 23.6" VX2458 CMHD arızalı çıkınca iade etmiştim. Anca eski monitörümdeki akıcılık bu monitörde yok. Ayarlardan her şeyi denedim ancak çözüme ulaşamadım. Ghosting aşırı derecede fazla. Oyunlarda çok farkedilmiyor gibi ancak masaüstünde rezalet derecede. Ayrıca 1ms açmak için açık-kapalı sekmesi konulmamış. Ne yapacağım bilmiyorum. 3 ay oldu sistemi alalı 2.5 aydır kullanamıyorum monitör sorunları yüzünden. Şimdi bunu da geri iade etmek zorunda kalmak istemiyorum. Yardımcı olabilecek kullanıcı var mı acaba?

osamanos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
bekir ilk
içine sinmiyorsa ve iade süren dolmadıysa hemen iade et. monitör olayı biraz şans işi. kimi memnun kalıyor kimi kalmıyor. bazılarında ölü piksel çıkıyor bazıları ghosting var diyor bazılarına bakıyorum çok memnunlar. ama senin içine sinmesi önemli olan. sonuçta monitör sürekli değişen bir parça değil. alıcaksın monitörün ömrü ne kadarsa o kadar kullanacaksın. 2-3 senede bir ekran kartı veya işlemci değiştirmeye benzemez bu iş. reklam yapmak gibi olmasın ama amazonun iade politikası çok iyi. sorun yaşarsa 30 gün içinde iade edebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Muhammed Ali Kadan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
içine sinmiyorsa ve iade süren dolmadıysa hemen iade et. monitör olayı biraz şans işi. kimi memnun kalıyor kimi kalmıyor. bazılarında ölü piksel çıkıyor bazıları ghosting var diyor bazılarına bakıyorum çok memnunlar. ama senin içine sinmesi önemli olan. sonuçta monitör sürekli değişen bir parça değil. alıcaksın monitörün ömrü ne kadarsa o kadar kullanacaksın. 2-3 senede bir ekran kartı veya işlemci değiştirmeye benzemez bu iş. reklam yapmak gibi olmasın ama amazonun iade politikası çok iyi. sorun yaşarsa 30 gün içinde iade edebilirsin.
Ben itopyadan aldım ürünü. Bugün geri iade talebi başlattım. Umarım geri iade alırlar. Bu konuda nasıl bir yol izliyorlar bilmiyorum. Ancak 14 gün gibi bir süre veriyorlar ve bu sürede üründe arıza olmasa bile iade edebiliyorsun diye biliyorum. Alırken çok içime sinmişti 1750 tl gibi bir fiyata düşmüştü. Ancak kullandığımda başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Bu üründen alacak arkadaşlar da bu konuyu okuyup bir daha düşünür umarım...

Top Bottom