Neler Yeni

ASUS TUF gaming VG27AQ1A ölü piksel mi?

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda
Sabah hiçbir şey yoktu tam yorum yaptım ölü piksel yok diye, Gaming.Gen.TR'ye tekrar yaptım böyle çıktı sabah yoktu? Değişim alırlar mı bugün teslim aldım monitörü 2K canım çok sıkıldı, böyle kullansam artar mı? Ya da iade için göndermeli miyim?

1726167607690.jpeg

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Sabah hiçbir şey yoktu tam yorum yaptım ölü piksel yok diye, Gaming.Gen.TR'ye tekrar yaptım böyle çıktı sabah yoktu? Değişim alırlar mı bugün teslim aldım monitörü 2K canım çok sıkıldı, böyle kullansam artar mı? Ya da iade için göndermeli miyim?

Alıntıyı görüntüle
Ölü piksel işi tamamen şansa kalmış , 1 tane olduğu için yasal zorunluluğu yok ama zaten 14 gün koşulsuz iade hakkına sahipsin , hakkını kullan değiştirmeni öneririm

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ölü piksel işi tamamen şansa kalmış , 1 tane olduğu için yasal zorunluluğu yok ama zaten 14 gün koşulsuz iade hakkına sahipsin , hakkını kullan değiştirmeni öneririm
Kargo ile gönderecem kargo ile tespit edip bakacaklar, uzun sürer ama değer mi? yani yenisi geldiğin de %100 ölü pikselsiz gelme ihtmali %50 %50 ne diyorsunuz ne önerirsininiz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Abdullah Kemal Güzel
Kutuyu jelatini açan ilk sen miydin?

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Kargo ile gönderecem kargo ile tespit edip bakacaklar, uzun sürer ama değer mi? yani yenisi geldiğin de %100 ölü pikselsiz gelme ihtmali %50 %50 ne diyorsunuz ne önerirsininiz?
Ben amazonda asus vq27aq3a modeli ile ilgili sorun yaşamıştım, halletmişlerdi hemen , sizde arayın sorun çözümü isterseniz

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda
Ben amazonda asus vq27aq3a modeli ile ilgili sorun yaşamıştım, halletmişlerdi hemen , sizde arayın sorun çözümü isterseniz
Umarım gaming gen çözer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak sizle paylaştığım fotoğrafı onlara da mail yolu ile ilettim.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,493
İsim
Yusuf
ölü pikselde 1-3-5-10 diye bir sınır yok. yeni satın aldıysan ve bu kusur çıktıysa iade değişim tamirat hakkın mevcut.

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Abdullah Kemal Güzel
ölü piksele de hiç benzemiyor. ekranı güzelce sildin mi

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda
ölü piksele de hiç benzemiyor. ekranı güzelce sildin mi
evet

ölü pikselde 1-3-5-10 diye bir sınır yok. yeni satın aldıysan ve bu kusur çıktıysa iade değişim tamirat hakkın mevcut.
Tamir ettirmem, yenisini isterim ama 20 gün beklemeye değer mi çok çok küçücük kafamı oraya gözümün içine sokmadığım da görülmüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Abdullah Kemal Güzel
ekranı güzelce sil, baktın geçmiyor iade et. fabrikasyon hatası bu. senin kolay kolay yapabileceğin bir şey değil

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda
ekranı güzelce sil, baktın geçmiyor iade et. fabrikasyon hatası bu. senin kolay kolay yapabileceğin bir şey değil
20 Gün beklemeye değer mi ya çok çok küçük bir şey çok dikkatli bakmadığın da görülmüyor, artmaz ise göndermem ne diyorsunuz?

1726168056054.jpeg

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Abdullah Kemal Güzel
iade et aga. ne acelen var. kafan rahat kullanmak varken niye sürekli görüp canın sıkılsın. emek verip o kadar para harcıyarak almışsın

Top Bottom