Neler Yeni

🔥İndirim ASUS TUF Gaming VG289Q 28 IPS 4K monitör 9.117₺

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,567
İsim
Selim
PC kullanıcıları için kötü bir Hz oranı 👍 bu monitörü aldığınız da sisteminiz 4k da 60fps verecek şekilde güçlü olmalı. Eeee aldık monitörü her şeyi 4k da oynamanız gerekiyor ve fps oyunlarını hiç bir şekilde iyi şekilde oynayamazsiniz. Ben sadece hikayeli bir oyun oynamak için 4k 60hz bir monitör almam. 144hz olana parası yetmeyen bi zahmet 2k alsın 👍 4k alan insan zaten sistemi iyidir ve maddi durumu da vardır. Üstüne para koyar 144hz alır ama sizin paranız yok ve sisteminiz orta seviyeyse bı zahmet almayın.

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
oyunları 4k oynatabilecek pc'si olan arkadaşların sıcak fırsatlar bölümünde ne işi ola ki
kardeşim iyi bilgisayar zenginlik göstergesi mi ne alaka
PC kullanıcıları için kötü bir Hz oranı 👍 bu monitörü aldığınız da sisteminiz 4k da 60fps verecek şekilde güçlü olmalı. Eeee aldık monitörü her şeyi 4k da oynamanız gerekiyor ve fps oyunlarını hiç bir şekilde iyi şekilde oynayamazsiniz. Ben sadece hikayeli bir oyun oynamak için 4k 60hz bir monitör almam. 144hz olana parası yetmeyen bi zahmet 2k alsın 👍 4k alan insan zaten sistemi iyidir ve maddi durumu da vardır. Üstüne para koyar 144hz alır ama sizin paranız yok ve sisteminiz orta seviyeyse bı zahmet almayın.
1080p ultra oynayacağına 4k medium oynar ama 1080p ultrada almadığı zevki 4k mediumda alır çünkü çözünürlük > grafik kalitesi. Çoğu oyunda medium-high-ultra o kadar efektif olmuyor. Zaten bu yüzden Hardware Unboxed gibi kanallar "optimized settings" isminde video paylaşıyor.

Asikral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ahmet yazıcı
Ben şimdiye kadar 280 hz monitör kullanıyodum şimdi 4k ya geçmeyi düşünüyorum cs den Valo dan sıkılmaya başladım artık hikayeli oyunlar daha cazip geliyo. 4k 144hz bir monitör Şuan en ucuz 17k yani öyle dediğiniz gibi üstüne para koyup alınabilecek gibi değil 2 monitör veya bir kasa parası. Benim tek merak ettiğim 2k ile 4k arasında ne kadar fark olduğu onu deneyimleyip ona göre alıcam.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,567
İsim
Selim
Ben şimdiye kadar 280 hz monitör kullanıyodum şimdi 4k ya geçmeyi düşünüyorum cs den Valo dan sıkılmaya başladım artık hikayeli oyunlar daha cazip geliyo. 4k 144hz bir monitör Şuan en ucuz 17k yani öyle dediğiniz gibi üstüne para koyup alınabilecek gibi değil 2 monitör veya bir kasa parası. Benim tek merak ettiğim 2k ile 4k arasında ne kadar fark olduğu onu deneyimleyip ona göre alıcam.
Hocam yani demek istediğim teknoloji gelişiyor ve fps olarak 60hz sizi tatmin etmeyecek 👍 4k da 60 Hz oynamak yerine 2k 144hz oynamayı tercih ederim.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,077
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
4K olması çok güzel de 165HZ altı artık gözüme kare kare geliyor 144Hz bile kasıyor.

Top Bottom