Neler Yeni

Asus TUF GT301 kasam var nasıl bı sıvı sogutma almam lazım

thedorus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
coskun dinç
Asus TUF GT301 kasam var nasıl bı sıvı sogutma almam lazım

Kinkof11

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
EMRE KAYA
işlemcin ne usta güçlüyse işlemcin ön tarafa 360mm sıvı soğutucu takılıyor diye biliyorum

thedorus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
coskun dinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İŞLEMCİ:
AMD RYZEN 5 3600 MPK 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci × 1
Mesaj otomatik birleştirildi:

sıstem su hocam

PC HOCASI-GG30 / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS TUF GeForce RTX 3060 V2 OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD​

Kinkof11

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
EMRE KAYA
İŞLEMCİ:
AMD RYZEN 5 3600 MPK 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci × 1

sıstem su hocam

PC HOCASI-GG30 / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS TUF GeForce RTX 3060 V2 OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD​

120 bile yeter ama sen garantiye al 240mm tak her yaz daha sıcak oluyor malum pc in patlamasın

thedorus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
coskun dinç
takarken sorun olurmu bazı yerlerde okudum takarken sorun oluyor dıye

thedorus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
coskun dinç
boyle bı vıdeo ızledım yorumlarında

Dostlar bu videoya bakarak ve arkadaşlarımın üste uyumlu demesiyle gittim aldım asus lc240 ve dün akşam montaj yapamadık üste. Cunku ramler engelliyor corsairin ramleri var orada 1 mm lik bile bir boşluk yok. Sakın güvenip almayın. Piyasadaki ramlerin %90'ı engelliyor. Bu videodaki rami bulmakta olay. Şöyle bir çözüm bulduk saatlerce uğraşıp radyotörü öne taktık. Üste gidip fanları taktık falan bir sürü uğraştık. gt301 ya bu kasayı değiştirin yada uyumlu başka bir soğutucu alın.. boyle bır kac yorum gecmıs ondan sordum takarken sorun olurmu dıye

bu vıdeodakı gıbı ust tarafa takarsak bı sorun olustururmu

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
boyle bı vıdeo ızledım yorumlarında

Dostlar bu videoya bakarak ve arkadaşlarımın üste uyumlu demesiyle gittim aldım asus lc240 ve dün akşam montaj yapamadık üste. Cunku ramler engelliyor corsairin ramleri var orada 1 mm lik bile bir boşluk yok. Sakın güvenip almayın. Piyasadaki ramlerin %90'ı engelliyor. Bu videodaki rami bulmakta olay. Şöyle bir çözüm bulduk saatlerce uğraşıp radyotörü öne taktık. Üste gidip fanları taktık falan bir sürü uğraştık. gt301 ya bu kasayı değiştirin yada uyumlu başka bir soğutucu alın.. boyle bır kac yorum gecmıs ondan sordum takarken sorun olurmu dıye

bu vıdeodakı gıbı ust tarafa takarsak bı sorun olustururmu
Dostum merhaba kasadan bende aldım sıvı sogutma taktırıcam sen takabildin mi 240mm yi? Ben baktım ama takan da var takamayan da . aldıysan hangi model?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Atakan Bayat
Dostum merhaba kasadan bende aldım sıvı sogutma taktırıcam sen takabildin mi 240mm yi? Ben baktım ama takan da var takamayan da . aldıysan hangi model?
hocam bende 240mm sıvı soğutucu taktınız mı? oluyor mu? hangisini tercih ettiniz?

Top Bottom