Neler Yeni

asus tuf gtx 1650 super ekran kartından ses geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mert Ali Albayrak
"Fan sesi olmadığına kesinlikle eminim fanları elimle durdurup denedim."

League of legends oynarken ekran kartından hiç ses gelmiyor fakat rainbow 6, apex legends oynarken ekran kartından ses geliyor. Masaüstünde boşta mouse hareket ettirdiğimde çok ince bir ses geliyordu rahatsız etmiyordu, takmıyordum olur o kadar diyordum. Oyunlarda olduğunu ise bugün anladım ve kulaklığımı çıkartıp tek tek 3 oyunda denedim belirttiğim gibi.
Bu sesin adı coil whine mi, fan sesi olmadığına eminim çünkü ?
Acaba hep vardı kulaklık kullandığım için mi anlamadım yoksa sonradan olmuş olabilir mi ?
Panik yapmaya, moral bozmaya gerek var mı ? (çünkü moralim bozuluyor, oyuna odaklanamıyorum.)
Garantiye göndermeye gerek var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mert Ali Albayrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Coil Whine olabilir. Sesi kaydedip atma şansınız var mı?
Maalesef büyük ihtimal :( Ses yaşandığı sıralarda kart kullanımına bakar mısınız?
Nasıl kaydedip atıcağımı bilmiyorum. Ben çözdüm ya kesinlikle ekran kartından geliyor ses. Valorantta da denedim grafik ayarlarını düşürünce ses kesiliyor, yükseltince ses geri geliyor. Karta yüklendikçe ses geliyor kısacası. Sonuçta teknolojik ve çalışan bir alet normal karşılamaktan başka bir çare yok.

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Nasıl kaydedip atıcağımı bilmiyorum. Ben çözdüm ya kesinlikle ekran kartından geliyor ses. Valorantta da denedim grafik ayarlarını düşürünce ses kesiliyor, yükseltince ses geri geliyor. Karta yüklendikçe ses geliyor kısacası. Sonuçta teknolojik ve çalışan bir alet normal karşılamaktan başka bir çare yok.
Coil Whine evet. Performans olarak bir sıkıntısı yok. Sadece ses olarak rahatsız edecektir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,838
Üyeler
149,629
Son üye
Ahmetkocan123
Top Bottom