Neler Yeni

🔥İndirim Asus TUF H1 Wireless 1400 TL

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,163
İsim
Oğuz

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz
Çok ucuz bir fiyat değil evet fakat uzun süredir bu fiyatlarda yoktu en düşük fiyat 1689'du ve daha yeni birkaç farklı sitede daha ucuza satılmaya başlanmış. Piyasadaki Wireless kulaklıklara göre fiyatı yine ucuz kalıyor, ben kullanıyorum ve memnunum.
https://www.akakce.com/kulaklik/en-...fonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,1612363317.html
https://www.gaming.gen.tr/urun/1513...uz-siyah-gaming-kulaklik/?ref=akakce&v=1.45.8
cloud 2 kullanıyorum sence geçilir mi hocam asus fanlığı var her şey asus kulaklığı da asus almayı düşünüyorum ama tuf serisi iyi midir?

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,163
İsim
Oğuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cloud 2 kullanıyorum sence geçilir mi hocam asus fanlığı var her şey asus kulaklığı da asus almayı düşünüyorum ama tuf serisi iyi midir?
Cloud 2 kullanmadan tam yorum yapamam fakat fps oyunları kısmında şüphen olursa ben de aktif olarak CSGO oynuyorum ve çoğu sesi duyabiliyorum. Biraz ekolayzer yaparsan müzik anlamında vs. çok başarılı. Kendi ana film, müzik, oyun, fps vs. modları var, ekolayzer'dan anlamadığım için ben onları kullanıyorum ve tatmin ediyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nedense Türkiye'de incelemesini yapan çok fazla kanal veya internette yorum yapan çok kişi yok fakat iyi bir kulaklık olduğunu düşünüyorum.

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz
Cloud 2 bırakılmaz hocam bence geçme
wireless modeli iyi mi peki cloud 2 nin

Cloud 2 kullanmadan tam yorum yapamam fakat fps oyunları kısmında şüphen olursa ben de aktif olarak CSGO oynuyorum ve çoğu sesi duyabiliyorum. Biraz ekolayzer yaparsan müzik anlamında vs. çok başarılı. Kendi ana film, müzik, oyun, fps vs. modları var, ekolayzer'dan anlamadığım için ben onları kullanıyorum ve tatmin ediyor.

Nedense Türkiye'de incelemesini yapan çok fazla kanal veya internette yorum yapan çok kişi yok fakat iyi bir kulaklık olduğunu düşünüyorum.
tuf serisi genel olarak bana bir kalitesizlik hissiyatı veriyor o yüzden bir şey diyemiyorum hocam

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,163
İsim
Oğuz
tuf serisi genel olarak bana bir kalitesizlik hissiyatı veriyor o yüzden bir şey diyemiyorum hocam
Malzeme kalitesi falan güzel, hafif fakat kullanmadan bilemezsin tabi.

Lgoyü

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Enes
Çok ucuz bir fiyat değil evet fakat uzun süredir bu fiyatlarda yoktu en düşük fiyat 1689'du ve daha yeni birkaç farklı sitede daha ucuza satılmaya başlanmış. Piyasadaki Wireless kulaklıklara göre fiyatı yine ucuz kalıyor, ben kullanıyorum ve memnunum.
https://www.akakce.com/kulaklik/en-...fonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,1612363317.html
https://www.gaming.gen.tr/urun/1513...uz-siyah-gaming-kulaklik/?ref=akakce&v=1.45.8
Kablosuz hali pişman eder mi? hocam black shark v2x mi bumu

valknut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Ali
wireless modeli iyi mi peki cloud 2 nin

Wirelessin mikrofon kalitesi daha kötü diye biliyorum onun dışında çok bir fark yok kablosuz bana işkence gibi gelir şarjı ile uğraşması pil ömrü bittiğinde yedek parça araması falan illa alıcam derseniz daha iyi Wireless kulaklıklar vardır piyasada onlara bakın derim

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,163
İsim
Oğuz
Kablosuz hali pişman eder mi? hocam black shark v2x mi bumu
Black Shark V2X'i AVM'de denemiştim fakat benimkine kıyasla çok kötü gelmişti sesi.

Wirelessin mikrofon kalitesi daha kötü diye biliyorum onun dışında çok bir fark yok kablosuz bana işkence gibi gelir şarjı ile uğraşması pil ömrü bittiğinde yedek parça araması falan illa alıcam derseniz daha iyi Wireless kulaklıklar vardır piyasada onlara bakın derim
2 saat sarj oluyor, 20 saate yakın gidiyor zaten pek işkencelik değil.

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,306
İsim
Oozdmrsm
Bu dediğin olay razer kraken tournoument edition dada var .d

valknut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Ali
Black Shark V2X'i AVM'de denemiştim fakat benimkine kıyasla çok kötü gelmişti sesi.

2 saat sarj oluyor, 20 saate yakın gidiyor zaten pek işkencelik değil.
Ben takıntılıyım bu konulara 2 saat bile olsa sarj olmayacak prensip sorsan sebebi de yok aslında

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz
mesela örnek verebilir misiniz acaba 2000 tl ye kadar bütçem var

Top Bottom