Neler Yeni

Asus Tuf k7 klavye sağ ok tuşu sorununu nasıl çözebilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yalcindoruk
Bütçe
5
3 ay öncesinde itopya üzerinden asus tuf k7 klavye aldım. Ancak 3 hafta öncesinde bir sorunla karşılaştım. Klavyede sağ ok tuşuna basınca kendiliğinden 5-6 kez daha ok tuşuna f9-f8 tuşuna tab'a , sıfıra ve birkaç tuşa daha basıyor. Ayrıca Armoury Create üzerinde gözüküyor ancak üstüne tıklayınca yükleniyor ekranında kalıyor bu yüzden sürücüye de bakamıyorum. Sürücüyü silip yeniden yüklemeyi denedim ama bir türlü silemedim. Çözüm yolu olan varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yalcindoruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• resim_2021-11-14_143731.png
    resim_2021-11-14_143731.png
    180.9 KB · Hit: 22

1337

80+ Bronze
Scope rx kullanıyorum benzer bir olay başıma gelmişti yanlışlıkla makro atamışım. Yazılımla değil klavyeden sildim ama nasıl sildiğimi bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yalcindoruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 ay öncesinde itopya üzerinden asus tuf k7 klavye aldım. Ancak 3 hafta öncesinde bir sorunla karşılaştım. Klavyede sağ ok tuşuna basınca kendiliğinden 5-6 kez daha ok tuşuna f9-f8 tuşuna tab'a , sıfıra ve birkaç tuşa daha basıyor. Ayrıca Armoury Create üzerinde gözüküyor ancak üstüne tıklayınca yükleniyor ekranında kalıyor bu yüzden sürücüye de bakamıyorum. Sürücüyü silip yeniden yüklemeyi denedim ama bir türlü silemedim. Çözüm yolu olan varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler

Scope rx kullanıyorum benzer bir olay başıma gelmişti yanlışlıkla makro atamışım. Yazılımla değil klavyeden sildim ama nasıl sildiğimi bilmiyorum.
Çok teşekkür ediyorum internette kısa bir araştırmanın ardından FN+ ESC tuşu ile klavyenin resetlendiğini öğrendim sorunumu çözdü. teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,280
Üyeler
141,430
Son üye
armoniemre
Top Bottom