Neler Yeni

Yardım ASUS TUF RTX 4070 Ti Super Gaming OC FPS düşüş ve gpu kullanımı yardım lazım

ralgris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
göktuğ
%80 90 işlemci kardeş biz de valorant oynuyoruz git bı işlemci olarak rayzen 7 7800x3d tak da test et öyle gel
Mesaj otomatik birleştirildi:

En basitinden ekran kartı kullanan oyun oyna
Abicim diyorum ki işlemci ağırlıklı yani hepsi değil bir de biri full grafik
full grafiğe takıldıysan mesela benim sistem darboğaz olduğu için full grafikte daha fazla fps veriyor :D

%80 90 işlemci kardeş biz de valorant oynuyoruz git bı işlemci olarak rayzen 7 7800x3d tak da test et öyle gel

En basitinden ekran kartı kullanan oyun oyna
ve %80 90 demenize istinaden bu videoyu iletiyorum videodaki kullanıma bakabilir misiniz

ralgris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
göktuğ
full grafiğe takıldıysan mesela benim sistem darboğaz olduğu için full grafikte daha fazla fps veriyor :D

ve %80 90 demenize istinaden bu videoyu iletiyorum videodaki kullanıma bakabilir misiniz
ve tekrardan söylemek istiyorum ben "Valorant cpu kullanmaz sadece ekran kartını kullanır" gibi bir ifade hiçbir zaman kullanmadım.

Senin ekran kartın 2 k oyunculuk için ya hani kardeşim bu rtx 3060 ti 1080 p için 😃
e bende onu diyorum işte anlarsan ekran kartınında büyük bir önemi var %90 kadar değil durum yani :D

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
muhammed samet

Ayarlara göre degisir

ralgris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
göktuğ
Ben sana işlemci ağırlıklı bir oyun olduğunu söyledim 80 90 temsili bende ekran kartı kullanımı 30
"%80 90 işlemci kardeş biz de valorant oynuyoruz" yorumunuza istinaden yazdım zaten bunları çünkü başka bir forumda da gpu kullanımı Valorantta az olması bir sorun ihtimalini gösterebilir yazmışlardı (Ör/ Darboğaz vs.)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,936
Üyeler
151,478
Son üye
dnzymn
Top Bottom