Neler Yeni

Asus Vivobook Pro 16 Oled 13.Nesil Core i7 13700H-RTX4060 8Gb Vatan Bilgisayar

Kaiwakato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Cihad Naz
Daha önce başka bir yerde görmediğim Vivobook Pro 16 oledin bu modeli bir tek Vatan Bilgisayarda mevcut benim için biçilmiş kaftan hem hafif hem oled hem donanım fena. Fakat çok takıldığım bir konu var bu cihaza 65 Bin tl para gidecek Abdullah abinin 13 gün önce attığı altın kurallar videosuna uyuyor mu sizce bu laptop ben araştırdım ama çok anlayamadım.

TİTAN.

80+ Platinum
Daha önce başka bir yerde görmediğim Vivobook Pro 16 oledin bu modeli bir tek Vatan Bilgisayarda mevcut benim için biçilmiş kaftan hem hafif hem oled hem donanım fena. Fakat çok takıldığım bir konu var bu cihaza 65 Bin TL para gidecek Abdullah abinin 13 gün önce attığı altın kurallar videosuna uyuyor mu sizce bu laptop ben araştırdım ama çok anlayamadım.

Bu cihaza bu parayı hayatta vermezdim

Kaiwakato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Cihad Naz
vivabook alinmaz direk
Bir tek onur abide oluyor bu sorun Zenbook ve Vivobook kullanıcıları çok memnun bayağı bir araştırdım o laptopa da baktım hiç bir teknoloji mağazasında modeli yok kaldırmışlar.

Kaiwakato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Cihad Naz
Özellik olarak parasını hak etmiyor
Aslında bende öyle düşündüm başka daha güçlü laptoplar daha ucuz farkındayım ama sonradan şuna bağladım laptop 2 cm ve 1.8 kg gözümlede gördüm dokundum çok zarif ama içinde ki parçalar güçlü ve 120hz oled ekranı var çoğu oled ekran 60hz bunlarla bağdaştırınca çokta uçuk gelmedi fiyatı tek rahatsızlığım şu watt sorununu veya darboğaz sorununu yaşarmıyım

Top Bottom