Neler Yeni

ATM'ye Üşeniyorsanız A101'den Nays'a ve Papara'ya Para Yükleme

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Öncelikle bu işlemler çok gibi görünebilir ama değil. Maksimum toplam 1 dakikalık işlem.

1. A101'den Hadi karta nakit olarak para yükleyin. İşlem ücreti yok.
2. Hadi Kart'tan kendi veya başkasının banka hesabına havale/EFT yapın. İşlem ücreti yok.
3.a. Havale/EFT ile Nays'a veya Papara'ya para yükleyebilirsiniz. Bankanız sizden işlem ücreti alabilir ama hiç almayabilir. Ek bilgi; Papara'ya para yüklerken paranın anında geçmesini istiyorsanız kişiye özel IBAN'ınızı kullanın.
VEYA
3.b. Banka kartı ile yükle seçeneği ile Nays'a veya Papara'ya para yükleyebilirsiniz. Papara %3 işlem ücreti alır. Nays işlem ücreti yok.

ℹ️ Küçük bir bilgilendirme:
Nays <-> Papara
Nays'tan Papara'ya kişiye özel IBAN'ınızı kullanarak para gönderebilirsiniz. Alt limitsiz ve ücretsiz.
Papara'dan Nays'a "Banka kartı" seçeneği ile para gönderebilirsiniz. Alt limitsiz ve ücretsiz.
1700563977620.png

Ben gidiyor mu diye test amaçlı 1 TL yolladım ve başarılı.
Bunun sebebi diğer ön ödemeli kartlar Papara'nın kişiye özel IBAN'ınını kabul etmiyor.
Örneğin, direkt olarak A101 Hadi ve Tosla'dan havale/EFT ile para gönderimi yapamazsınız.

Bu konudaki bilgileri zaten biliyor olabilirsiniz ama bazen aklınıza gelmeyebilir. Küçük bir hatırlatma olarak düşünebilirsiniz.

TÜRK YILDIZLARI

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Mehmet Ataseven
Bu bitti geçen 3 k attım elimde kaldı 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon k.k için yorum yaptım

Top Bottom