Neler Yeni

Avrupa'da Türkleri neden dışlıyorlar?

Sagittarius

80+ Silver
Ben Almanya daydim 1 hafta kadar biraz geziyorduk bendede yani tam olmasada %35 Almanca konuşabiliyorum ama okadar profesyonel değilim iş gezisi idi neyse adamın biri "senin ırkın ne veya nerelisin" gibi bir soru sordu ben Türküm dedim Adam "Oaa tamam" deyip gitti bende ******** mi ne derken otelde ağırlanıcaz servisci kiza şu şu yemekleri odama istedim peki dedi sonra kibarca ırkımı sordu bende türküm dedim bakışı değişti hemen getiriyorum dedi

Anlamadığım ne abi naptım ben şimdi birkere gidişim değil baya gittim yılda 7-8 kere gidiyorum özel bir proje varsa 1 ay kalıyorum ne bu türk sevmemezligi ananizami bişey yaptım babanimi kestim nedir bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
ErayAkman
Bildiğim kadarıyla almanyada türklere karşı olan bu tutum çok eskilere dayanıyor gerek türklerin oraya yerleşmiş olmasi gerek dini farkılıklar bu ırkcılığı körükleyen sebepler gibi görünüyor Ama senlik bi durum yok bence her hangi farklı bir ülkede olsanda yine aynı bakışlara maruz kalma olasılığın çok yüksek

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ
Trdeki araplar neden dislaniyor

melidoas6

80+ Silver
Trdeki araplar neden dislaniyor
Onların işi farklı mülteciler istenmiyorlar diğerleride gereğinden fazla sapıtıyor yatırımdan ziyade toprak alımına yönelik alımlar var kendi ülkelerinde yapamadıklarını burada yapmaya çalışıyorlar vs. örnekler çoğaltılabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben Almanya daydim 1 hafta kadar biraz geziyorduk bendede yani tam olmasada %35 Almanca konuşabiliyorum ama okadar profesyonel değilim iş gezisi idi neyse adamın biri "senin ırkın ne veya nerelisin" gibi bir soru sordu ben Türküm dedim Adam "Oaa tamam" deyip gitti bende ******** mi ne derken otelde ağırlanıcaz servisci kiza şu şu yemekleri odama istedim peki dedi sonra kibarca ırkımı sordu bende türküm dedim bakışı değişti hemen getiriyorum dedi

Anlamadığım ne abi naptım ben şimdi birkere gidişim değil baya gittim yılda 7-8 kere gidiyorum özel bir proje varsa 1 ay kalıyorum ne bu türk sevmemezligi ananizami bişey yaptım babanimi kestim nedir bu
Alman medyasının türkleri nasıl yansıttığına bağlı olarak değişir 2. Dünya savaşı son anında onlara karşı savaş ilan etmemizin etkisede olabilir kimse kendinden olmayanı istemez...

Top Bottom