Neler Yeni

Ayak parmaklarımda birkaç gündür geçmeyen karıncalanma

Tankman

80+ Bronze
Arkadaş sol ayağında 3 ve 4. Parmağım hissislesti gibi böyle dün fark ettim ama ne zamandır böyle haberim yok hani biyerinizin üstüne yatarsiniz da orası böyle uyuşmuş gibi olur aynı öyle. Oynatmada sıkıntı yok ama %50 hissetmiyorum parmaklarımı sabahda devam ederse doktora gidicem de sizce bu durum ne bilen birisi var mıdır

Uwinker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer Altuğ Özkan
Bir çok nedene bağlı olabilir. Nörolojiden randevu alamazsan bile aile hekimine gidip kan tahlili isteyebilirsin. Uyuşan parmaklarında renk değişikliği görürsen hiç beklemeden acile git. Yaşın, tıbbi geçmişin, fizik muayenen olmadan burdan kim ne dese boş yapmış olur. Randevu alırsan da muhakkak git yoksa 15 gün ban yersin devlet hastanelerinden. Geçmiş olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Mustafa Gerçek
Sinir sıkışması büyük ihtimal benimde elimden olmuştu pc oynarken köyde 1 hafta çalıştım geçti internetten bakabilirsin ama doktora git ben o aralar sıkışık olduğum için gitmedim.

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
Berke
Damar tıkanıklığına kadar gidebilir doktora git

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,854
İsim
göksel yurtcan
Arkadaş sol ayağında 3 ve 4. Parmağım hissislesti gibi böyle dün fark ettim ama ne zamandır böyle haberim yok hani biyerinizin üstüne yatarsiniz da orası böyle uyuşmuş gibi olur aynı öyle. Oynatmada sıkıntı yok ama %50 hissetmiyorum parmaklarımı sabahda devam ederse doktora gidicem de sizce bu durum ne bilen birisi var mıdır
yakın zamanda ağır bağırsak yada ağır üst solunum yolu enfeksiyonu geçirdiniz mi ?

Top Bottom