Neler Yeni

aynı pc den 2 tane kablosuz gamepad çalıştırabilir miyim?

YasinKrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Yasin Karakaya
Bütçe
1300
Öncelikle selamlar. Yeğenlerim için 2 tane gamepad almak istiyorum fakat çok bütçem yok.
https://ty.gl/pype3lwdgx linkteki gamepadden almayı düşünüyorum. Kafama takılan bir diğer soru ise iki kolu da aynı anda tek 1 pc den kullanabilir miyiz?

YazılımKafa

80+ Silver
Öncelikle selamlar. Yeğenlerim için 2 tane gamepad almak istiyorum fakat çok bütçem yok.
https://ty.gl/pype3lwdgx linkteki gamepadden almayı düşünüyorum. Kafama takılan bir diğer soru ise iki kolu da aynı anda tek 1 pc den kullanabilir miyiz?
Evet kullanırsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence bunun yerine snopy rampage sg 218 al. Çakma kol yerine daha iyi bence.

GLOMBY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Bayram Enes
Hocam aktif olarak Robeve'nin bu modelini kullanıyorum. Titreşimi var, ortasındaki dokunmatik alan çalışıyor, şarjı aktif kullanımda 4-5 saat rahat gidiyor. Ölü bölge de yok denilebilecek kadar az. Tavsiye ederim alınabilecek bir model.

YasinKrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Yasin Karakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet kullanırsın

Bence bunun yerine snopy rampage sg 218 al. Çakma kol yerine daha iyi bence.
ekstra bi ayar yapılması gerekir mi direk bağla kullan mı yapmalıyım?

YazılımKafa

80+ Silver
ekstra bi ayar yapılması gerekir mi direk bağla kullan mı yapmalıyım?
Gamepad e göre değişir. Bazılarında fifa da falan görmesi için ayar gerekiyor. Ya da driver gerekiyor.

GLOMBY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Bayram Enes
Bağlanma kısmı eğer anakartınızda Bluetooth destekliyorsa direkt her iki cihazı da açıp rahatlıkla bağlayabiliyorsunuz ayrıca söylediğim modeli bilgisayarda DS4 uygulamasına da bağlayıp detaylı ayarları yapabilyorsunuz, ancak ben çok fazla o kısma girmedim.

YasinKrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Yasin Karakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamepad e göre değişir. Bazılarında fifa da falan görmesi için ayar gerekiyor. Ya da driver gerekiyor.
kral teşekkür ederim yardımın için

Bağlanma kısmı eğer anakartınızda Bluetooth destekliyorsa direkt her iki cihazı da açıp rahatlıkla bağlayabiliyorsunuz ayrıca söylediğim modeli bilgisayarda DS4 uygulamasına da bağlayıp detaylı ayarları yapabilyorsunuz, ancak ben çok fazla o kısma girmedim.
sana da yardımların için teşekkürler kral. Senin önerdiğin modelin siparişini verdim.

YazılımKafa

80+ Silver

sana da yardımların için teşekkürler kral. Senin önerdiğin modelin siparişini verdim.
Rica ederim dostum iyi akşamlar

GLOMBY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Bayram Enes

Rica ederim ne demek şimdiden hayırlı olsun iyi oyunlar ☺️

Top Bottom