Neler Yeni

Gamepad Önerisi - (1500 TL)

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Batuhan Ölçer
Merhaba yakın zamanda bir gamepad almak istiyorum. Maalesef fiyatlar uçmuş durumda dualshock almayı düşünüyordum. Fakat orjinalleri aşırı pahalı çakmaları da garantisiz olduğu almak içime sinmiyor.
2. el şunu al bunu al vs. demeyin ikinci elde sorunlu ve orjinalliği şüpheli ürünler var. Tercihim sıfır bir gamepad almak.
Aklımda şuanlık iki model var.
Bir tane Frisby marka Dualshock buldum. 2 yıl garantisi var. Satıcısı Teknosa. Teknosayla görüştüm bizzat. Bir sorun olduğunda en yakın Teknosa mağazasından garantiye gönderebiliyorum.
Diğer modelde herkesin yakından bildigi MSI GC30 V2 modeli. https://ty.gl/o4rk6evpua
Düz GC30 modelinde sol analog kronik takılma bozulma sorunu vs. varmış bu modelde bir sorun var mı? En düşük fiyatı 1499 TL civarı değer mi? Ben xbox kolu hiç kullanmadım. Alışması zor olur mu? Başka model öneriniz varsa. Fikir ve görüşlere açığım teşekkür ederim şimdiden.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,488
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
xbox a alışması zor olmaz yarım saate alışırsın ben bu seneye kadar ps düzeninde kullandım hep xbox zorlamadı Attığın linkteki ürün 100 lira etmez msi al geç
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. ele okeysen 9. nesil gamepad bulursun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,615
Üyeler
141,728
Son üye
onur kırcı
Top Bottom