Neler Yeni

Ayt kitap önerisi lazım

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,244
İsim
Ahmet Sevinç
Arkadaşlar selam matematik - kimya - fizik - biyoloji için kaynak önermenizi isteyeceğim . Mat için aklımda 345 var fakat başka öneriniz varsa önerin çünkü 1 tane daha alacağım , kimya için orbital dedim fakat tyt'dede orbital çözdüm ve bir sıkıntı olur mu diye korkuyorum dediğim gibi başka bir öneriniz varsa daha iyi dediğiniz lütfen hepsi için söyleyin , bio için biyotik dedim ( bunuda tyt'de çözdüm 🙃 ) , fizik'te ise 345 dedim sizce nasıl
Extradan türkçe dil bilgisi içinde önerirseniz çok iyi olur fakat dil bilgisinde çok iyi değilim böyle basitten alıp zorlaşan bir kaynak olursa çok yararlı olur benim için

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,148
İsim
Mehmet emre börekçi
Arkadaşlar selam matematik - kimya - fizik - biyoloji için kaynak önermenizi isteyeceğim . Mat için aklımda 345 var fakat başka öneriniz varsa önerin çünkü 1 tane daha alacağım , kimya için orbital dedim fakat tyt'dede orbital çözdüm ve bir sıkıntı olur mu diye korkuyorum dediğim gibi başka bir öneriniz varsa daha iyi dediğiniz lütfen hepsi için söyleyin , bio için biyotik dedim ( bunuda tyt'de çözdüm 🙃 ) , fizik'te ise 345 dedim sizce nasıl
Extradan türkçe dil bilgisi içinde önerirseniz çok iyi olur fakat dil bilgisinde çok iyi değilim böyle basitten alıp zorlaşan bir kaynak olursa çok yararlı olur benim için
Dil bilgisi- 3D dil bilgisi
Ayt Mat- Apotemi fasikülleri / Orijinal yayınları
Ayt Fizik- 3D / 345
Ayt Kimya- Orbital / 3D / 345 (ben şahsen kimya adına 345'i beğenmiyorum belirtmek istedim)
Ayt Biyoloji- Apotemi soru bankası / 345 / Biyotik

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Pukiina
Hocam bilgi sarmal hedef çok yüksekse acil yayınları matematik adına olabilir Paraf yayınları
Mesaj otomatik birleştirildi:

AYT TYT MATEMATİK - ACİL YAYINLARI
TYT TÜRKÇE 3D YAYINLARI BİLGİ SARMMAL YAYINLARI
TYT SOSYAL- PARAF YAYINLARI
TYT FEN PARAF YAYINLARI- BİLGİ SARMAL YAYINLARI 3D YAYINLARI
AYT BİYOLOJİ APOTEMİ YAYINLARI
AYT FİZİK 3D YAYINLARI
AYT KİMYA ORBİTAL YAYINLARI

bwNN

80+ Silver
AYT matematik:eyup b , barış fasikul de apotemi ya da baris
Fizik:3d , 345