Neler Yeni

Mezuna kaldım kitap vs önerir misiniz yardım edin lütfen

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
Sözelden 85k yaptım mezuna kaldım sözelim iyi o yüzden sadece ondan deneme çözücem fene ağırlık vermek istiyorum fen ( fizik , biyoloji ) için yayın önerir misiniz kimya demeyin 9-10da da kafam basmıyordu kimyaya diğerlerini yapabiliyorum ya nasıl anlatmam gerektiğini de bilmiyorum daha başlamadım işe gittiğim için yeni çıktım çalışmam lazım istediklerimi liste halinde yazsam bilen biri geri dönüş yapabilir mi
-Türkçe için iyi bir yt kanalı ve yayın (paragrafı bu yıl nerdeyse fulledim ama dil bilgim sıfır
-Problemler için kitap ( problemlerin ilacı bitirdim)
-Paragraf için kitap ( 3-4 tane yayın bitirdim geçen sene bu yıl 2 kitap daha bitirip bu 2 ayda full deneme çözücem)
-TYT Mat için kanal (rehber mat demeyin lütfen) ve başlangıçtan orta zor şeklinde birden fazla kaynak
-TYT Fen için kanallar ve kaliteli başlangıçtan ortaya kadar yayınlar (feni fulleme niyetim yok 20 sorudan 10-12 yapsam kafi)
-Edebiyat beni bitiren oldu hiç çalışmadım onun için kanal + kaynak önerir misiniz
ve en önemlisi ben çalışma programı yapmasını bilmeyen biriyim geçen sene dershaneye gittiğim için bu yıl gitmek istemiyorum aileme yük olmamam lazım iyi bir program varsa atar mısınız cidden nereye yazmam gerektiğini bilmiyorum o yüzden donanım arşivini yıllardır kullandığım için buraya yazmak doğru geldi şimdiden teşekkürler

Ekler

• mezunle.png
    mezunle.png
    22.9 KB · Hit: 55
Son düzenleme:

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,259
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,259
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
saol dostum diğer dersler için var mı peki bir önerin kaynak konusunda
TYT Mat kesinlikle Benim hocamdan izle ve onun ders kitabını al çöz. TYT matta da 35 net civarı yapmıştım bu arada. Benim hocamın kitabını çözdükten sonra 345 çözebilirsin istersen. Ama deneme çözmeden TYT mat çözemesin, özellikle tyt mat denemesi çöz yanlışın çok çıksa bile denemeyle düzeltiyorsun.
TYT fende de benim hocam çok iyiydi. Özellikle kimya ve biyolojisi. Kimyadan hiçbir şey anlamadığım ve nefret ettiğim halde tytde fullemeye başlamıştım. Biyoloji hocası da inanılmaz iyi anlatıyor. Fiziği ordan izlemedim. Yine benim hocamın kitaplarını alabilirsin hem dersi de takip etmiş olursun.
Edebiyat hakkında bilgim yok sadece sayısal çözdüm
TYT fizik çalışacaksan da VIP Fizik'ten çalış. Kaynak önerisi de Palme olabilir. Fende palme çok iyi

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TYT Mat kesinlikle Benim hocamdan izle ve onun ders kitabını al çöz. TYT matta da 35 net civarı yapmıştım bu arada. Benim hocamın kitabını çözdükten sonra 345 çözebilirsin istersen. Ama deneme çözmeden TYT mat çözemesin, özellikle tyt mat denemesi çöz yanlışın çok çıksa bile denemeyle düzeltiyorsun.
TYT fende de benim hocam çok iyiydi. Özellikle kimya ve biyolojisi. Kimyadan hiçbir şey anlamadığım ve nefret ettiğim halde tytde fullemeye başlamıştım. Biyoloji hocası da inanılmaz iyi anlatıyor. Fiziği ordan izlemedim. Yine benim hocamın kitaplarını alabilirsin hem dersi de takip etmiş olursun.
Edebiyat hakkında bilgim yok sadece sayısal çözdüm
TYT fizik çalışacaksan da VIP Fizik'ten çalış. Kaynak önerisi de Palme olabilir. Fende palme çok iyi
saol dostum cevabın için

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Ciri
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,033
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse