Neler Yeni

B 450 M H Bios Güncelleme hakkında

CYSUS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Diren
Merhaba;

B450 M H anakartım var sistemi yeni kurdum bios sürümü f1 en güncel sürümü sitede f51e olarak gözüküyor forumlarda bi anda o sürümü yükleyince anakart yanar diyolar tek tek indirip güncelle diyolar doğrumu bu nasıl yapayım fikir sahibi olan birisi yardımdı olursa cok sevinirim

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Merhaba;

B450 M H anakartım var sistemi yeni kurdum bios sürümü f1 en güncel sürümü sitede f51e olarak gözüküyor forumlarda bi anda o sürümü yükleyince anakart yanar diyolar tek tek indirip güncelle diyolar doğrumu bu nasıl yapayım fikir sahibi olan birisi yardımdı olursa cok sevinirim
açıklamasında öyle bir şey yazıyorsa teker teker güncelleyin en fazla yarım saatinizi alır

noxsus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hamza Özer
Merhaba;

Hocam bios güncellerken anakartın yandığını ilk defa duyuyorum o neymiş öyle şehir efsanesi bunlar eğer websitede böyle bir bilgi yoksa son sürümü güncelle geç :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,296
Üyeler
153,215
Son üye
Mürsel0
Top Bottom