Neler Yeni

B450M-A-PRO MAX // MSI MAG CORELIQUID 240R V2 Nasıl Bağlanır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Saruhan Çağrı
Merhaba arkadaşlar,

Ryzen5 5600X işlemcim var. Havalar çok sıcak olduğu için stok soğutucum yetmiyordu. Bende MSI MAG CORELIQUD 240R V2 aldım. Anakartımda RGB desteği olmadığı için onların bağlantısını şimdilik yapmadım. Bağlantıları yaptım fanlar çalışıyor ancak radyatör pompası çalışıyor mu çalışmıyor mu çok emin değilim. Sistem boşta 40-50 derece civarlarında dolanıyor. %100 yükte ise 10 dk sonunda max 67 dereceyi gördü. Radyatör bağlantı kablosunu kutu içinden çıkan psu bağlantı dönüştürücü kablosu ile bağladım ama doğru yapıp yapmadığımdan emin değilim. Bilen kişiler varsa yardımcı olabilir mi ? Radyatörün enerji kablosunu nereye bağlamalıyım ?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,541
İsim
Emre Zengin
Merhaba arkadaşlar,

Ryzen5 5600X işlemcim var. Havalar çok sıcak olduğu için stok soğutucum yetmiyordu. Bende MSI MAG CORELIQUD 240R V2 aldım. Anakartımda RGB desteği olmadığı için onların bağlantısını şimdilik yapmadım. Bağlantıları yaptım fanlar çalışıyor ancak radyatör pompası çalışıyor mu çalışmıyor mu çok emin değilim. Sistem boşta 40-50 derece civarlarında dolanıyor. %100 yükte ise 10 dk sonunda max 67 dereceyi gördü. Radyatör bağlantı kablosunu kutu içinden çıkan psu bağlantı dönüştürücü kablosu ile bağladım ama doğru yapıp yapmadığımdan emin değilim. Bilen kişiler varsa yardımcı olabilir mi ? Radyatörün enerji kablosunu nereye bağlamalıyım ?
Sıcaklıklar iyi duruyor hocam. Bir sorun göremedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Saruhan Çağrı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer radyatör çalışmıyor olsa daha yüksek derecelere cıkacagını düşünüyorum bende açıkcası. O zaman bir sıkıntı görünmüyor gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,708
Üyeler
152,944
Son üye
bay_Sincapbaba
Top Bottom