Neler Yeni

B450m Dragon WiFi 6, Wireless adaptör bağlanır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fevzi Altun
Yeni sistemin yanında ekteki görseli hediye verdiler. Ana kartta ise WiFi 6 desteği bulunuyor. Bunu takmam çok bir şey değiştirir mi? Montajı falan nasıl yapılır çok bir şeyde göremedim basit gibi durmuyor

Ekler

• DSC_0383.JPG
    DSC_0383.JPG
    2 MB · Hit: 27

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
ben de hazır sistem almıştım ve yanında bunu göndermişlerdi. Telefonla aramıştım ve bana uyumlu olmadığını söylemişlerdi :D o yüzden sonra gidip wifi usb aldım

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
Yeni sistemin yanında ekteki görseli hediye verdiler. Ana kartta ise WiFi 6 desteği bulunuyor. Bunu takmam çok bir şey değiştirir mi? Montajı falan nasıl yapılır çok bir şeyde göremedim basit gibi durmuyor
Sistemini atarmisin

Açmayın satın

Berat Özdemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Berat Özdemir
Discord
RevelioLivento#9596
B450M Dragon anakartın dahili Wi-Fi desteği bulunmuyor diye biliyorum. Wi-Fi ihtiyacınız varsa bu adaptör ile kullanacaksınız. Montajı basit PCI-E slotlarından birisine takacaksınız, direkt oturuyor zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fevzi Altun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
B450M Dragon anakartın dahili Wi-Fi desteği bulunmuyor diye biliyorum. Wi-Fi ihtiyacınız varsa bu adaptör ile kullanacaksınız. Montajı basit PCI-E slotlarından birisine takacaksınız, direkt oturuyor zaten.
Güzel anlatan bir rehber bulamadım videolu gözüm korktu açıkçası. Ekran kartını bile zor taktım. Ondan kolay mıdır?

Berat Özdemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Berat Özdemir
Discord
RevelioLivento#9596
Güzel anlatan bir rehber bulamadım videolu gözüm korktu açıkçası. Ekran kartını bile zor taktım. Ondan kolay mıdır?
PCI-E slotunun sağındaki tırnağı bile açmanıza gerek kalmıyor. Telefonunuza şarj aleti takar gibi düşünün, direkt yuvaya itiyorsunuz ve oturuyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,957
Üyeler
153,477
Son üye
Emreaysen06
Top Bottom