Neler Yeni

B450M POR-M2 V2 anakart sorunu

hibrahim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
halil yılmaz
son 1 haftadır mouse 10-15 saniyeliğne gidip geliyor (usb takınca ve çıkarınca gelen ses gelip gidiyor) bazen hiç gelmiyor çıkarıp takınca düzeliyor, mouse ışığıda normal çalışırken yanıp sönüyor bozulmuş gibi. farklı bir pcye takıp denediğimde sorun olmadı mousta. sorunun anakartta olduğunu düşünüyorum ama bu olay klavye ve farede olmuyor
sizce ne yapmalıyım sorunu nasıl bulabilirim

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,107
İsim
Emre Zengin
son 1 haftadır mouse 10-15 saniyeliğne gidip geliyor (usb takınca ve çıkarınca gelen ses gelip gidiyor) bazen hiç gelmiyor çıkarıp takınca düzeliyor, mouse ışığıda normal çalışırken yanıp sönüyor bozulmuş gibi. farklı bir pcye takıp denediğimde sorun olmadı mousta. sorunun anakartta olduğunu düşünüyorum ama bu olay klavye ve farede olmuyor
sizce ne yapmalıyım sorunu nasıl bulabilirim
Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Güç Seçeneklerinde Güç Düğmelerinin Yapacaklarını Seçin kısmından Hızlı Başlatı kapat bakalım hocam. Ondan sonra bak bakalım halen yapmaya devam edecek mi?

hibrahim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
halil yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Güç Seçeneklerinde Güç Düğmelerinin Yapacaklarını Seçin kısmından Hızlı Başlatı kapat bakalım hocam. Ondan sonra bak bakalım halen yapmaya devam edecek mi?
sorun düzeldi çok teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,944
Üyeler
140,732
Son üye
Enes6363
Top Bottom