Neler Yeni

B450M S2H anakart platform key sonrası ekran gelmeme sorunu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emre
Arkadaşlar benim B450M S2H Gigabyte anakartım var ben W11 güncelleyeceğim diye BIOS'tan birkaç ayar kurcaladım ve BIOS sekmesinden Secure Boot oradan da altta Custom seçtim platform key ayarladım en başta olan ondan sonra res attım PC tekrar açılmadı yani kasa çalışıyor ama monitör de tık yok BIOS pilini sök çıkar yaptım düzelir diye ama onda bile düzelmedi bu BIOS'u eski haline nasıl çevirebilirim?

Caca33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Çağatay cen
Kardeşim aynı sorun bende var çözüm bulabildiniz mi

• Beğen
Reaksiyonlar: Zeal

Zeal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bedri
Bende yaşıyorum bu sorunu çözebildiniz mi cevaplarsanız sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Sargın
Arkadaşlar benim B450M S2H Gigabyte anakartım var ben W11 güncelleyeceğim diye BIOS'tan birkaç ayar kurcaladım ve BIOS sekmesinden Secure Boot oradan da altta Custom seçtim platform key ayarladım en başta olan ondan sonra res attım PC tekrar açılmadı yani kasa çalışıyor ama monitör de tık yok BIOS pilini sök çıkar yaptım düzelir diye ama onda bile düzelmedi bu BIOS'u eski haline nasıl çevirebilirim?
Arkadaşlar bende aynı sorunu yaşadım ve kesin çözüm bir pc bulup önce bios un en güncel sürümü indirip flaşa atıyoruz sonra ekran kartı özelliği olan bir işlemci bulup(işlemci sonunda harf olanlar olur genelde amd için) onu pc ye takıyoruz monitör den gelen girişi anakart bağlıyoruz yani görüntüyü anakart tan alıyoruz flaşı takıp pc yi başlatıp biosu açıyoruz bios update den sonra sürümü guncelliyoruz pc yeniden başlatıp eskisi gibi kullanıyoruz ayrıca bios sürüm indrirken işlemciye uygun olanı indirin hepsi desteklemiyor bazı sürümleri

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,430
Üyeler
156,926
Son üye
SteelZone
Top Bottom