Neler Yeni

Çözüldü✓ B450M S2H & R3 3100 Parça uyuşmazlığı?

F.A. Idoll

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Az önce bir bilgisayarcıya bu parçaları takması için kasayla birlikte vermiştim. Anakart ve CPU uyuşmazlığı olabilme ihtimali varmış diyorlar. Ve bu durumda Anakartın içinden parça sökmeleri gerekiyormuş.
Anakart sitesinden bakmıştım işlemcinin isimide geçiyordu.
Anlamadığım şu, anakartın içinden parça sökünce işlemciyi desteklemesiyle ne alakası var?

Reverse Flash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Enes
Bu devirde bilgisayarcıya da gitmezsin be kardeşim. Git al parçalarını otur video izle kendin topla. Sonra anakartım neden a320 veya daha kötü görünüyo diye konu falan açarsın 😂

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
aboooo dolandırlıyosun sakın oraya verme pcyi sakın
Mesaj otomatik birleştirildi:

evde kendin monte et adam yalan atıyor. hem çok kolay video izle yaparsın

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Çabuk al anakartı işlemciyi evine git kendin tak. Zor değil. Adam seni dolandırmaya çalışıyor. Senin adına sevindim iyi ki konu açmışsın.
Adama bak anakarttan parça sökülecek diyo birde hahahah. Dolandırıcı pislik.

halil 070

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Az önce bir bilgisayarcıya bu parçaları takması için kasayla birlikte vermiştim. Anakart ve CPU uyuşmazlığı olabilme ihtimali varmış diyorlar. Ve bu durumda Anakartın içinden parça sökmeleri gerekiyormuş.
Anakart sitesinden bakmıştım işlemcinin isimide geçiyordu.
Anlamadığım şu, anakartın içinden parça sökünce işlemciyi desteklemesiyle ne alakası var?
klasik bilgisayarcı
hemen parçalarını al dolandırıyor seni

F.A. Idoll

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adama tüm parçaları vermiştim. Monte etmesi ve BIOS falan kurması için. Çünkü BIOS'u yapamam ben kesintisiz güç kaynağım yok. :(

ync_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Oğuzhan Yalçın
Adama tüm parçaları vermiştim. Monte etmesi ve BIOS falan kurması için. Çünkü BIOS'u yapamam ben kesintisiz güç kaynağım yok. :(
ya Dostum bu kadar mı kapasiteniz ya git al parçalarını

onr1818

80+ Bronze
Yarınki konu kandırıldım bilğisayarcı parçalarımı nasıl değiştirdi... Dolandırılmışmıyım ?

F.A. Idoll

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
İyi ki varsınız arkadaşlar.
Teşekkürler hepiniz için. :)

ync_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Oğuzhan Yalçın
o gittiğin bilgisayarcıda kesintisiz güç kaynağı oldugunu gerçekten düşünüyomusun ?. Yarın parçalar değişti diye post açmaya kalkışma. Sanki herkes bios ayarlarını felan yaparken lazım olur diye UPS alıyor getir eve kendin kur parçalarını. Parçaları takacaksın flash belleğe windows yükle ve kur ardından guncelleme yap basit bu kadar 1 saatini alır max

Top Bottom