Neler Yeni

B450M S2H V2 bios nasıl güncellenir ?

Project

80+
Şuandaki güncel bios sürümüm F62 sitesine baktığımda F63a , F63 , F64a olarak yenileri çıkmış hangi sürümüne güncellemem gerekiyor bu konu hakkında iyi bilgisi olan detaylı olarak ne zaman güncellenmeli ve ne kadar süre beklemeliyiz yazabilirmi ?

(rev. 1.x) Kısmında F63d ve F64a var d mi a mı hangisi acaba bu attığım linkte bu diğeri farklı ?

Son düzenleme:

Necromancerr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Şuandaki güncel bios sürümüm F62 sitesine baktığımda F63a , F63 , F64a olarak yenileri çıkmış hangi sürümüne güncellemem gerekiyor bu konu hakkında iyi bilgisi olan detaylı olarak ne zaman güncellenmeli ve ne kadar süre beklemeliyiz yazabilirmi ?

(rev. 1.x) Kısmında F63d ve F64a var d mi a mı hangisi acaba bu attığım linkte bu diğeri farklı ?

a ibareliler yanlış bilmiyorsam deneme sürümü bioslar oluyor bilginize

Bünyamina

80+ Gold

Merhaba 1 seneyi geçti güncellemeyeli benim dün güncelledim f64a ya yani benim fikrimi soracak olursan en yenisine güncellemen olacaktır . Bir sorun yaşamadım. Ne zaman yenisi çıkınca o zamanda güncelleyebilirsin nasıl istersen.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,821
Üyeler
140,703
Son üye
Mehmet543talha
Top Bottom