Neler Yeni

Babalar gününe alıcağım akıllı saat

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yunus Emre Türk
Babalar gününde babama Vestelin akıllı saatini almayı düşünüyorum
önerir misiniz?

DenizAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Deniz
Bence değmez çok dandik bir saat. Onun yerine Xiaomi Mi Band 4 alabilirsin çok daha iyi ve şık

DenizAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Deniz
Dandikliğinden çok eminsin deneme fırsatın oldu mu yoksa öylesine mi dandik
Aynısından arkadaşımda var bilmiyorum bana çok dandik göründü. İnternette ekranı büyük görünüyor ama gerçekte o ekranın çevresinde kocaman siyah bir çerçeve var. Ekran küçük ve çok şık durmuyor bilekte. Yine sen bilirsin ama bütçem o kadar olsa Mi band 4 alırdım

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
İsmail Alpay
Dostum ben kullanıyorum başkasında görmedim 200-250 TL aralığında alınabilir bir saat
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynısından arkadaşımda var bilmiyorum bana çok dandik göründü. İnternette ekranı büyük görünüyor ama gerçekte o ekranın çevresinde kocaman siyah bir çerçeve var. Ekran küçük ve çok şık durmuyor bilekte. Yine sen bilirsin ama bütçem o kadar olsa Mi band 4 alırdım
Bu arada yanlış anlama mi band 4 bileklik di sanırsam yani pek mantıklı değil gibi he

DenizAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Deniz
Dostum ben kullanıyorum başkasında görmedim 200-250 TL aralığında alınabilir bir saat
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada yanlış anlama mi band 4 bileklik di sanırsam yani pek mantıklı değil gibi he
Dediğim gibi bana dandik geliyor bu saat. Konu sahibi isterse alabilir tabi kendi seçimi ama ben olsam mi band 4 alırdım. Bileklik evet ama aynı özellikler onda da var ayrıca daha şık bana göre. Ben de Xiaomi amazfit gts kullanıyorum gayet memnunum geçmişte yine aynı markanın pace modelini kullanmıştım çok kaliteli yıllarca kullanabilirsin ki bilekliği de aynı kalitede.

xoycg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Orhan Kibar
Instagram
@xoycg
Vestel saate 300tl vereceğine birebir aynısı olan Haylou LS01 almak daha mantıklı 100₺ daha uygun.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Eğer babanız teknoloji ile çok ilgili değilse o fiyatlara sade ve şık bir saat alırsanız daha güzel olur.

Top Bottom