Neler Yeni

Babama nasıl laptop aldırabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak ersoy
Ben 9.sınıf meslek lisesi elektrik bölümü öğrencisiyim 10.sınıftaki yazılım dersi için bir laptop almam gerekiyor babama bunu dediğimde yazın sonunda alırız dedi babam derslerime önem veriyor 1.dönem ortalamam 76 ve teşekkür getirdim babam laptopu kesin alıcak ama ona laptopu nasıl daha erken aldırabilirim arada babama performans ödevi için slayt hazırlamam gerektiğini söyleyip internet cafe için para istiyorum bunun dışında ne yapabilirim?

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
945
İsim
Mehmet
Ben 9.sınıf meslek lisesi elektrik bölümü öğrencisiyim 10.sınıftaki yazılım dersi için bir laptop almam gerekiyor babama bunu dediğimde yazın sonunda alırız dedi babam derslerime önem veriyor 1.dönem ortalamam 76 ve teşekkür getirdim babam laptopu kesin alıcak ama ona laptopu nasıl daha erken aldırabilirim arada babama performans ödevi için slayt hazırlamam gerektiğini söyleyip internet cafe için para istiyorum bunun dışında ne yapabilirim?
Kanka 10. Sinifta yazılım dersi yok sadece bilgisayarla devere dizaynı var oda çok kolay bir ders ne gerek var laptopa

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
945
İsim
Mehmet
Benim notlarım yüksek bu derste ve hiç calismiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak ersoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka 10. Sinifta yazılım dersi yok sadece bilgisayarla devere dizaynı var oda çok kolay bir ders ne gerek var laptopa
Knk onu bende biliyorum sadece PC alması için ona böyle soyledim

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Çizim derslerinden bahset. Devre çizimi falan, kendimi geliştirmem lazım de. Ama adamın şuan parası yoksa zorlama

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak ersoy
Vaybe sende az değilsin neyse 10.sinifta hangi da

Vaybe sende az değilsin neyse 10.sinifta hangi dalı seçeceksin?
Suanlık elektronik düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çizim derslerinden bahset. Devre çizimi falan, kendimi geliştirmem lazım de. Ama adamın şuan parası yoksa zorlama
Çok şükür durumumuz iyi isterse hemen şimdide alır

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
945
İsim
Mehmet
Suanlık elektronik düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok şükür durumumuz iyi isterse hemen şimdide alır
Önermem elektroniki hem iş imkanı yok hem uygulama az hem parası tatmin etmiyor ama sen bilirsin uni düşünüyor isen seçmeni önermem ben endüstriyel bakım dayım memnunum hem kolay hem önü açık

bada4434

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Bayram Fırat
10 sınıfta yazılım dersi yok :)

Top Bottom