Neler Yeni

Bağırsak ağrısına ne yapabilirim?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Arkadaşlar bende sanırım Huzursuz bağırsak sendromu var, doktora gitmedim bilmiyorum sadece tahmin ediyorum. Ayda en az 1 kere oluyor, genellikle yediğim bir şeyden 4-5 saat sonra bağırsağımda dayanılmayacak derecede sancı ve ağrı oluyor. Yerlerde kıvranmayı bırak bıçakla bağırsaklarımı sökmek istiyorum o an. Bunu geçirmenin bir yolu yok diye düşünüyorum sadece bu ağrıyı nasıl hafifletebilirim dayanılmayacak derecede çünkü. Ağrı geçtiği zaman bile vücudum titriyor öyle söyleyim.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dayanılamayacak derecede bir ağrı hakimse eğer o sırada, bir Hekime görünmeniz daha doğru olur. Burada kimse bir şey yapamaz.
Ya bide şimdi şöyle, midemi tıka basa doldurursam, ve yediğim şeyler çok baharatlıysa falan o zaman oluyor. Yani yeterince yersem sıkıntı olmuyor.

SWotN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Erhan Yaşar
hocam belki ilkel gibi düşünülebilir ama bağırsak ameliyatı olmuş birisi olarak şunu söyleyebilirim en iyi gelecek ilaç yürüyüş yapmaktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Blacck
Arkadaşlar bende sanırım Huzursuz bağırsak sendromu var, doktora gitmedim bilmiyorum sadece tahmin ediyorum. Ayda en az 1 kere oluyor, genellikle yediğim bir şeyden 4-5 saat sonra bağırsağımda dayanılmayacak derecede sancı ve ağrı oluyor. Yerlerde kıvranmayı bırak bıçakla bağırsaklarımı sökmek istiyorum o an. Bunu geçirmenin bir yolu yok diye düşünüyorum sadece bu ağrıyı nasıl hafifletebilirim dayanılmayacak derecede çünkü. Ağrı geçtiği zaman bile vücudum titriyor öyle söyleyim.
Bende de var endoskopi dedi ben kabul etmedim

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
Hazır gıdayı bırak bağırsak tembelliği yapar , doğal probiyotikli yoğurt ye düzelir .

Azief

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Azief
FODMAP diyeti diye arat, deneyebilirsin. Bazı huzursuz bağırsaklılarda iyi sonuç veriyor.

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Kaan
taş olabilir tanıdığım dökmüştü

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Ya bide şimdi şöyle, midemi tıka basa doldurursam, ve yediğim şeyler çok baharatlıysa falan o zaman oluyor. Yani yeterince yersem sıkıntı olmuyor.
Ağrının lokalizasyonu nerede oluyor? Yani neresi ağrıyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Not, doktora görün, ben hekim adayıyıym sadece

Irrıtable Bağırsak Sendromu var gibi duruyor sende, baharatla vs tüm mide kadranının ağrıması acaba reflü mü var diye düşündürttü ama yok, daha çok IBS var gibi duruyor. Bir gastrocuya görün, sana önerilerde bulunur; rahatlarsın.

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Hasan Ciftci
Hocam sicak su torbolari oluyor hafiflettirmek icin onlardan kullanabilirsiniz. Ama pek ise yarar mi bilmem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,383
Üyeler
145,377
Son üye
DOGRU
Top Bottom