Neler Yeni

Ban yiyen GTA 5 hesabı

AlbayKhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren Köse
Arkadaşlar sorumu anlatıyorum mantıklı bir çözüm sunarsanız mutlu olurum. Şimdi benim bir steam hesabım var ve buna kayıtlı olan bir e posta adresi var. Ben GTA 5 aldığım zaman bu e postayı rockstar'a kaydetmem gerekiyor çünkü başka türlü girme şansım yok. Benim kayıt ettiğim e posta adresinin artık bir GTA 5'i oluyor. Buraya kadar her şey tamam. Benim bu e posta ile olan hesabım Rockstar tarafından 2 kere ban yedi. Bilmeyenler varsa şöyle diyeyim il ban 30 gün 2. ban perma olarak atlıyor. Bende perma yedikten sonra bu GTA 5'i steam hesabımdan kaldırdım ve steam e posta adresimi değiştirdim. Oyunu şuan mağazada tekrar satın alabiliyorum. Şimdi aklıma şu takılıyor. Ben yeni bir steam hesabı açmaktansa var olan steam hesabımla tekrar GTA 5 alsam oynayabilir miyim ? Bana mantıksız gelmiyor fakat almakta istemedim ne olur ne biter bilemediğim için çekindim desem yalan olmaz. Benim mantığımca oyuna girebilirim çünkü GTA 5 steam üzerinden girilse bile bir launcher'a bağlı olduğu için ve e posta üzerine olduğu için girilir diye düşündüm. Sonuçta ben e postam farklı bir şekilde yeni bir GTA 5 satın almış olacağım sadece steam burada bana aracı olacak. Bunu deneyen veya bilen birisi ne olur bir bana akıl versin çünkü böyle saçma sapan konu görmedim bende :D . Yani aynı steam hesabı, yeni bir satın alma ve yeni bir e posta ile giriş mümkün müdür? Bilen akıl verecek olan yardımcı olabilecek kişiler umarım görürler bu konuyu.

AlbayKhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren Köse
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her hesaba 1 kez etkinleştirme kodu veriliyor diye biliyorum.
Steam hesabına mı yoksa e postaya mı bir defa veriliyor. Benim bildiğim de e postaya geliyor sizin dediğiniz. Steam ile alakası oluyor mu orasını bilmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,942
Üyeler
153,970
Son üye
alperylnnz
Top Bottom