Neler Yeni

IOS Bana iPhone Kullanım Trickleri Verin

Forseti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Berke Saygılı
Uzun süreli android kullanımından sonra bir hafta önce 15 proya geçtim. Adapte sürecindeyim verebileceğini kullanım trickleri var mıdır?
Ayrıca app store dan indirdiğim bir uygulamayı silip uygulamaya appstore da denk geldiğimde indir yazısı yerine aşağıdaki logodan var bunun anlamı ve sebebi nedir?
IMG_0147.jpeg

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,472
İsim
uwu
Uzun süreli android kullanımından sonra bir hafta önce 15 proya geçtim. Adapte sürecindeyim verebileceğini kullanım trickleri var mıdır?
Ayrıca app store dan indirdiğim bir uygulamayı silip uygulamaya appstore da denk geldiğimde indir yazısı yerine aşağıdaki logodan var bunun anlamı ve sebebi nedir?Alıntıyı görüntüle
O uygulamada ki verilerine indiriyor diye biliyorum bende pek ios bilmiyorum

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Ayrıca app store dan indirdiğim bir uygulamayı silip uygulamaya appstore da denk geldiğimde indir yazısı yerine aşağıdaki logodan var bunun anlamı ve sebebi nedir?Alıntıyı görüntüle
Daha önce indirdiğin uygulamaları dediğin gibi sildiğinde bu şekilde logo çıkıyor. Önbelleğe alıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,668
Üyeler
141,615
Son üye
isyankar
Top Bottom