Neler Yeni

barcin.com güvenilir mi

SynaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Caner Sürdem
Kesinlikle önermiyorum. Maltepe Piazza'da bulunan Nike mağazası barçın spora ait ve oradan aldığımız ayakkabı sorunlu olmasına rağmen 3 kere incelemeden red ile döndü. Hakem heyeti kararı ile para iadesi aldık fakat 9 ay gibi bir süre uğraştırdı.
Önerim, beğendiğin ayakkabıyı kendi mağazasından sipariş vermen.

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Kaan
Güvenilir diye düşünüyorum. Hepsiburada üzerinde de satış yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Berk
Güvenilir.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
can
Köklü izmir firması, ürününüz gelir ondan yana sıkıntınız omasın lakin sonra garanti durumları vs bir şey diyemem hiç kıyafetlerde garanti ile uğraşmadım çünkü 20 25 sene önce babamla giderdik spor kıyafetlerini almaya, hatta barçın varken hepsi burada sahibinden tarzı siteler bile yoktu piyasada

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Berke
Kesinlikle önermiyorum. Maltepe Piazza'da bulunan Nike mağazası barçın spora ait ve oradan aldığımız ayakkabı sorunlu olmasına rağmen 3 kere incelemeden red ile döndü. Hakem heyeti kararı ile para iadesi aldık fakat 9 ay gibi bir süre uğraştırdı.
Önerim, beğendiğin ayakkabıyı kendi mağazasından sipariş vermen.
incelemeyi onlar yapmıyor Nike yetkilileri yapıyor.

SynaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Caner Sürdem
incelemeyi onlar yapmıyor Nike yetkilileri yapıyor.
Hayır. Nike müşteri hizmetleriyle direkt irtibata geçtim. Kendi mağazalarından değil de aracı kurum tarafından alışveriş yapıldığı için incelemeyi kendi yetkilileri tarafından yapılıyormuş. Hatta şöyle bir ek bilgi ile geldiler, Eğer bizim kendi mağazamız veya internet sitemizden alışveriş yapmış olsaydınız, ürünlerimizde 2 yıl garanti süresi var incelemeye gitmeden değişimini yapabilirdiniz. Bundan dolayı istediğiniz markanın kendi sitesinden alışveriş yapın diyorum. He bu demek değil ki konu mağazanın tüm ayakkabıları sorunlu. Ama bu tip bir durumla karşılaşmanız durumunda bilin istedim.

oguzdyms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oğuz duymuş
Hayır. Nike müşteri hizmetleriyle direkt irtibata geçtim. Kendi mağazalarından değil de aracı kurum tarafından alışveriş yapıldığı için incelemeyi kendi yetkilileri tarafından yapılıyormuş. Hatta şöyle bir ek bilgi ile geldiler, Eğer bizim kendi mağazamız veya internet sitemizden alışveriş yapmış olsaydınız, ürünlerimizde 2 yıl garanti süresi var incelemeye gitmeden değişimini yapabilirdiniz. Bundan dolayı istediğiniz markanın kendi sitesinden alışveriş yapın diyorum. He bu demek değil ki konu mağazanın tüm ayakkabıları sorunlu. Ama bu tip bir durumla karşılaşmanız durumunda bilin istedim.
Konudan bağımsız salladığın o kadar açık ki.. nike in kendi sitesinden yani nike.com dan satın aldığın ürünün garantisi süreci yok sadece 1 aylık iade süreci var dostum.. ekstra nike in türkiye de sadece kendi magazasi "factory store"lar vardır güncel ürünler de bize gelmez incelemeye gitmeden de urunler degisim veya iade imkani da taninmaz. Barçın sporda Nike 'ın Türkiye de ki en buyuk distribütörlerinden birisidir. İzmit outlet Nike factory store personeli olarak yazıyorum sana :d
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha önce alışveriş yapan var mı? Güvenilir mi?
Güvenilir kardeşim Nike in turkiye de ki en buyuk distribütörlerinden birisidir git al boş yapanlara aldırma

SynaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Caner Sürdem
Konudan bağımsız salladığın o kadar açık ki.. nike in kendi sitesinden yani nike.com dan satın aldığın ürünün garantisi süreci yok sadece 1 aylık iade süreci var dostum.. ekstra nike in türkiye de sadece kendi magazasi "factory store"lar vardır güncel ürünler de bize gelmez incelemeye gitmeden de urunler degisim veya iade imkani da taninmaz. Barçın sporda Nike 'ın Türkiye de ki en buyuk distribütörlerinden birisidir. İzmit outlet Nike factory store personeli olarak yazıyorum sana :d
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güvenilir kardeşim Nike in turkiye de ki en buyuk distribütörlerinden birisidir git al boş yapanlara aldırma
Dostum, mağaza çalışanı olman ana merkez prosedürlerini tam bildiğin anlamına gelmiyormuş demek ki. Direkt olarak Nike'ın müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiyi yazdım buraya. Ben yaşadığım tecrübeyi anlattım. Nike babamın şirketi değil, Barçını kötülemekle de elime bir şey geçmez. Kısaca sen nasıl biliyorsan öyle yap. Umarım yaşadığım olumsuz tecrübeyi yaşamazsın da ben haksız duruma düşerim :)

Top Bottom