Neler Yeni

Basketbolu mu yoksa Futbolu mu seçmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus Emre
Selamlar arkadaşlar. Belki hatırlarsınız yurtdışına futbol seçmelerine gitmeli miyim diye soran çocuk ben. Zaten Corona olduğu için şuana kadar herhangi bir yere gidemedim tabi ki fakat sizden bir fikir almak istiyorum. Ben normalde ana dal olarak futbolu oynayıp sadece ara ara arkadaşlarla basketbol oynamaya giderdim. Ancak son zamanlarda aklıma bir soru takıldı acaba basketbolu mu ana spor olarak yapsam. Basketbol hocam kulübünde oynamamı istiyor. Ancak futbolu da çok seviyorum. Futbol hocam da futbolda devam etmemi istiyor ben de çok ikilemde kaldım. Ne yapsam karar veremedim. Ayrıca basketbol için boyum biraz kısa gibi 1.52 boyundayım 12 yaşındayım. Sizin önerilerinizi bekliyorum

Gullwayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Tarık
Selamlar arkadaşlar. Belki hatırlarsınız yurtdışına futbol seçmelerine gitmeli miyim diye soran çocuk ben. Zaten Corona olduğu için şuana kadar herhangi bir yere gidemedim tabi ki fakat sizden bir fikir almak istiyorum. Ben normalde ana dal olarak futbolu oynayıp sadece ara ara arkadaşlarla basketbol oynamaya giderdim. Ancak son zamanlarda aklıma bir soru takıldı acaba basketbolu mu ana spor olarak yapsam. Basketbol hocam kulübünde oynamamı istiyor. Ancak futbolu da çok seviyorum. Futbol hocam da futbolda devam etmemi istiyor ben de çok ikilemde kaldım. Ne yapsam karar veremedim. Ayrıca basketbol için boyum biraz kısa gibi 1.52 boyundayım 12 yaşındayım. Sizin önerilerinizi bekliyorum
Basketbolda boy önemli futbol da değil futbola devam et

Futbol , orta saha da ol . Şıvaynşıtayga gibi olursun .

Ak'f

80+ Bronze
Futbola devam et ve eğer amacın futbolcu olmaksa sonuna kadar asla bırakma.

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil

Hocam sevdiğin işi yapmanı öneririm içinden hangisi geçiyorsa onu seç futbolcu olmak maharet ister kendine güveniyorsan ve iyi olduğunu düşünüyorsan bu yola devam et önüne zorlu yollar gelecek istifini bozmadan devam etmelisin bende bir kulüpte oynuyorum 1 sene oynadım lisansım çıkacak işte şu virüs olayları girmese çıkardı lisansım ama şans işte 6 ay antrenmansız kaldık 6 ay içinde kondisyon yok oldu gitti ama alıştım artık 2 hafta oldu kendin ol başkası olma :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Futbol , orta saha da ol . Şıvaynşıtayga gibi olursun .
Zaten Ofansif Orta Saha oyuncusuyum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sevdiğin işi yapmanı öneririm içinden hangisi geçiyorsa onu seç futbolcu olmak maharet ister kendine güveniyorsan ve iyi olduğunu düşünüyorsan bu yola devam et önüne zorlu yollar gelecek istifini bozmadan devam etmelisin bende bir kulüpte oynuyorum 1 sene oynadım lisansım çıkacak işte şu virüs olayları girmese çıkardı lisansım ama şans işte 6 ay antrenmansız kaldık 6 ay içinde kondisyon yok oldu gitti ama alıştım artık 2 hafta oldu kendin ol başkası olma :)

Ya ben aslında zaten Futbol oynuyordum ama şu ara basketbol izlemek ve oynamaya baya sardım. Devam etsem mi Futbola bilemedim. Aklımda şöyle bir fikir var zaten şuan 11 yaşındayım 2 yıldır lisanslı oyuncuyum. 2 tane lige gittim biri u11 diğeri u12. Zaten yaz ayı hem de corona var diye lig olmaz o ara futbol takımındaki üyeliğimi bir süre dondurup 1-2 ay basketbol kursuna yazılmaktı hem burada bedava basketbol eğitimi veren olimpik spor salonu var ya oraya giderim ya da futbola verdiğim parayla aynı paraya 1-2 ay basketbol oynarım bir kaç kişiyi izlemeye çalışırım nasıl oynadığımı vs sorarım. Ona göre karar vermeyi düşünüyorum. Futbol olaraksa geçen yıl seçmelere girecektim giremedim. Apar topar şehir dışına çıkmak zorunda kaldık. Bu sene de İstanbul Başakşehir ve Altınordu seçmelerine girmeyi planlıyordum corona virüs çıktı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,093
Üyeler
149,672
Son üye
artistokan
Top Bottom