Neler Yeni

Battle Field 1 Türkçe Seslendirme Hakkında

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Amazon Prime almayı düşünüyorum Battle Field 1 için. Battle Field 1'de Türklere özel şakalı seslendirmeler varmış diye duydum. Doğru mu bu? Bir de Bu teklifin süresi ne zamana kadar?

Venom35

80+ Bronze
Amazon Prime almayı düşünüyorum Battle Field 1 için. Battle Field 1'de Türklere özel şakalı seslendirmeler varmış diye duydum. Doğru mu bu? Bir de Bu teklifin süresi ne zamana kadar?
4 ağustosa kadar diye biliyorum yanlış bilmiyorsam eğer

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Alman, İngiliz, Fransız askerleri nasıl kendi kültürüne göre konuşuyorsa biz de de öyle evet.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Osmanlı askerinin ingilizce konuşması saçma zaten onlar türkçe konuşuor ve bazen evet bazı laflar söylüyorlar he doğal mı hayır.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,861
İsim
Okan Aslantaș
Satin almaniza gerek yok 30 gun ucretsiz zaten. Bugun alsaniz 21 agustosa kadar ucretsiz kullanırsınız. 2 agustosta da bf5 almis olursunuz hem. Sonra iptal edin uyeligi

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Satin almaniza gerek yok 30 gun ucretsiz zaten. Bugun alsaniz 21 agustosa kadar ucretsiz kullanırsınız. 2 agustosta da bf5 almis olursunuz hem. Sonra iptal edin uyeligi
BF1'i alınca sınırsız bizde kalmıyor mu?

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,861
İsim
Okan Aslantaș
Hatta direk satin aldiktan sonra iptal edin . 21 agustosa kadar uyeligi kullanmaniza izin veriyor zaten. Sonra kendisi otomatik iptal ediyor. Siz unutursaniz para cekmesin diye boyle yapabilirisiniz. Ben her ay yeni hesap acip böyle yapiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

BF1'i alınca sınırsız bizde kalmıyor mu?
Kodu origine girdikten sonra sinirsiz olarak sizde kaliyor. Ben amazon uyeliginfen bahseditorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,140
Üyeler
141,247
Son üye
jenıferlopez
Top Bottom