Neler Yeni

Battlefield 2042 ne zaman indirime girer?

fox1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
fox
Merhabalar öncelikle
Battlefield 2042 almak istiyorum fakat indirimi bekliyorum bunu da belirtmek isterim ki steam'den alacağım
Sizce Tahmini olarak ne zaman indirime girer veya yaklaşan indirim varmı? Cevaplarsanız sevinirim
Şimdiden teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kerem Aktaş
Merhabalar öncelikle
Battlefield 2042 almak istiyorum fakat indirimi bekliyorum bunu da belirtmek isterim ki steam'den alacağım
Sizce Tahmini olarak ne zaman indirime girer veya yaklaşan indirim varmı? Cevaplarsanız sevinirim
Şimdiden teşekkürler.
gamepasste vardı yanlış hatırlamıyosam. ordan düşünebilirsiniz belki.

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,243
İsim
Kaan
Merhabalar öncelikle
Şimdiden teşekkürler.
Kış indirimlerinde falan girer kesin.
ama o oyuna da o kadar para verilmez steamden epicte 85tl falan oluyordu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kerem Aktaş
gamepass sevmem be hocam kendimi bildim bileli şimdiye kadar bütün oyunlarımı steam'den almışımdır.
hocam valla siz bilirsiniz. ama steamden şuan o oyuna o kadar para verilmez. gamepass oyunları flaan baya ucuza da denk geliyor. bi düşünün.

fox1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
fox
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Linç yiyeceğimi biliyorum fakat sırf bir oyun için abonelik vermeyi sevmem ayriyetten steam'e alıştığım için sadece steamden oyun alıyorum
Ayriyetten para meselesinde sıkıntım yok steam cüzdanımda gerekecek kadar mevcut : )

kaptraew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Metehan bahar
Bu oyun bu yıl sonuna doğru ölebilir.(Şuan bile oynayan sayısı bir bf oyununa göre çok kötü)
2025'e girmeden yeni bf oyunu duyurulacak deniyor. O oyunde bf gibi gelecek veya şuan ki zamani işlerse 2042 için yolun sonu gözükür. Yani alirim devamli oynarım diyorsan olmaz gibi.

5 veya 1 2042den çooook daha zevkli. Yoksa onları al.

Onun dışında steam indirim tarihleri paylaşıldı zaten ama bf çok sık indirime giriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kerem Aktaş
Linç yiyeceğimi biliyorum fakat sırf bir oyun için abonelik vermeyi sevmem ayriyetten steam'e alıştığım için sadece steamden oyun alıyorum
Ayriyetten para meselesinde sıkıntım yok steam cüzdanımda gerekecek kadar mevcut : )
sizin tercihiniz tabi hocam. ama o oyun indirime girmeden vermeyin o parayı. illa ki düşer. ama ne zaman bilemiyorum valla :D

The Semih

80+ Silver
Merhabalar öncelikle
Şimdiden teşekkürler.
Yeni bitti indirimdeydi

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
Sercan SAYİT
Yakın zamana kadar indirimde 77 liraya satıldı, uzun süre indirime gireceğini sanmam.

fox1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
fox
Bu oyun bu yıl sonuna doğru ölebilir.(Şuan bile oynayan sayısı bir bf oyununa göre çok kötü)
2025'e girmeden yeni bf oyunu duyurulacak deniyor. O oyunde bf gibi gelecek veya şuan ki zamani işlerse 2042 için yolun sonu gözükür. Yani alirim devamli oynarım diyorsan olmaz gibi.

5 veya 1 2042den çooook daha zevkli. Yoksa onları al.

Onun dışında steam indirim tarihleri paylaşıldı zaten ama bf çok sık indirime giriyor.
şu an bende bf1 var onunla idare edeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yinede cevap için herkese teşekkür ederim.

Top Bottom