Neler Yeni

Yardım Battlefield 4 Campaign kilitli silahları açma

gurbay1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
gürbay uras dilbaz
Battlefield 4 oynuyorum geforce now üzerinden ve singleplayer oynadığım bölümlerde bazı silahları açamıyorum. İnternette bununla alakalı konu bulamadım. Weapon create'den örneğin m16a4 alamıyorum. Birçok kapalı silah var ve ben bu silahları açamıyorum. Multilplayer'da yine oynadıkça silah vermesi lazım ancak vermiyor. Acaba geforce now üzerinden oynadığım içn mi böyle? Daha öncesinde (1 ay kadar önce) oyunu bile açamıyordum geforce now üzerinden. EA account birden fazla bilgisayar üzerinden giriş algıladı diye hata veriyordu misal. Bunu da EA games'e e posta açarak bilirdim. Daha sonrasından oyunu uyarlamışlar. Bunun gibi oyun geforce now'a adapte olamadığı için mi silahları açamıyorum yoksa benimle alakalı bir şey mi var merak ediyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,302
İsim
MehmedVII
Battlefield 4 oynuyorum geforce now üzerinden ve singleplayer oynadığım bölümlerde bazı silahları açamıyorum. İnternette bununla alakalı konu bulamadım. Weapon create'den örneğin m16a4 alamıyorum. Birçok kapalı silah var ve ben bu silahları açamıyorum. Multilplayer'da yine oynadıkça silah vermesi lazım ancak vermiyor. Acaba geforce now üzerinden oynadığım içn mi böyle? Daha öncesinde (1 ay kadar önce) oyunu bile açamıyordum geforce now üzerinden. EA account birden fazla bilgisayar üzerinden giriş algıladı diye hata veriyordu misal. Bunu da EA games'e e posta açarak bilirdim. Daha sonrasından oyunu uyarlamışlar. Bunun gibi oyun geforce now'a adapte olamadığı için mi silahları açamıyorum yoksa benimle alakalı bir şey mi var merak ediyorum.
GeForce NOW ile alakası olduğunu sanmıyorum. Ben de oynadım bf4 sorun yoktu

gurbay1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
gürbay uras dilbaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
GeForce NOW ile alakası olduğunu sanmıyorum. Ben de oynadım bf4 sorun yoktu
ne ile alakalı olabilir bu şekilde görünüyor 3 kez bitirdim.
bf4 weapon create.png

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,302
İsim
MehmedVII

gurbay1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
gürbay uras dilbaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar kendi soruma kendim cevap buldum. Şimdi bunu açıklıyorum ki ileride aynı sorunu yaşayan arkadaşlar rehber edinebilsin. Kilitli olan silahlar bölümlerin farklı bölgelerine saklanmış. Onları buldukça Campaign modunda kullanabiliyoruz. Ayrıca Dogtaglar da var. Bunlar da buldukça XP kazandırıyor, başarımları açıyor ilgilenen arkadaşlar için. Aşağıdaki linkten bütün silahların ve dogtagların konumlarını içeren video içeriğine ulaşabilirsiniz. (Konu kilitlenebilir)
Battlefield 4 Dog Tags and Collectable Weapons Locations

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,733
Üyeler
149,975
Son üye
SeyitAhmet
Top Bottom