Neler Yeni

Batumdan Türkiye'ye PS 5 sokmak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
Babam arada bir batuma gidip gelir. İçeriye telefon sokmak falan yasal fakat diğer teknoloji aletlerinde durum nasıl oluyor?
PS 5 kutusu büyük birde çok dikkat çeker, yani nası bi tepki verirler naparlar merak ediyorum. Yorumlarınız nedir?

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,085
İsim
Lydranx

alemadam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alemadam
Babam arada bir batuma gidip gelir. İçeriye telefon sokmak falan yasal fakat diğer teknoloji aletlerinde durum nasıl oluyor?
PS 5 kutusu büyük birde çok dikkat çeker, yani nası bi tepki verirler naparlar merak ediyorum. Yorumlarınız nedir?
Dostum, ps5 cikarabilirsin hic bir problem yok. Kutusundan çıkarıp valize koyarsan tax free alamazsin.(batum tax free limiti %11 vergi iadesidir.) Tax free alman için zaten onlar form doldurup imzalatiyor sana sonrasinda ps kutusunu tax free poşetine koyup ağzını müdür bantı ile bantlıyor. Gümrük çıkışında sirasindaki bankoda ki görevli tipini begenirse sorgulamadan %11 iade ediyor baktın tipini beğenmedi bu sefer kutuyu açıp içine dışına bakiyor iyice absürt ni durum yok ise yine %11 para iadesini ediyor. Hiç bir gümrük görevlisi bir şey diyemez git al kullan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,659
Üyeler
141,615
Son üye
isyankar
Top Bottom