Neler Yeni

Baya eski kasamdaki harddiski yeni aldığım kasama nasıl takarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Salih
Eski kasamdaki hdd te Windows yüklü büyük ihtimalle o hddiski yeni kasama taksam hdd ile başlarmı bi sıkıntı çıkarmj yeni kasada?

oEnesQlf

80+ Silver
Eski kasamdaki hdd te Windows yüklü büyük ihtimalle o hddiski yeni kasama taksam hdd ile başlarmı bi sıkıntı çıkarmj yeni kasada?
yeni kasadaki ssd ye windows yükle, eskisi yavaşlatır bilgisayarı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Salih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yeni kasadaki ssd ye windows yükle, eskisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen anlamadın yeni kasadaki Windows m2 ye yüklü zaten eski kasamdaki hdd i yenisine taksam sorun olurmu bide kasamda hdd yeri yok onu nasıl yapcam

oEnesQlf

80+ Silver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen anlamadın yeni kasadaki Windows m2 ye yüklü zaten eski kasamdaki hdd i yenisine taksam sorun olurmu bide kasamda hdd yeri yok onu nasıl yapcam
Sorun olmaz ama bilgisayarı açmadan biostan hangisi ile başlayacağını seçmen gerekir ve sonrasında hdd deki dosyaları yedekleyip sıfırlamalısın. Kasa marka model nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Barış Seyhan
En temizi eski pc çalışıyorsa HDDyi yedekledikten sonra format menüsünden biçimlendir, daha sonra yeni pcye takabilirsin.

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Murat Cemal
boot menüden kendi diskini seçip başlatabilirsin ya da biostan öncelikli olarak kendi diskinden başlatmasını ayarlayabilirsin. sorun olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Salih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorun olmaz ama bilgisayarı açmadan biostan hangisi ile başlayacağını seçmen gerekir ve sonrasında hdd deki dosyaları yedekleyip sıfırlamalısın. Kasa marka model nedir
Hdd taktım biostan başlattım m2. Ssd den başladı masaüstünden hdd bicimlendirdim sıkıntı çıkmadı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,723
Üyeler
156,655
Son üye
ben123
Top Bottom