Neler Yeni

"Beats Studio Buds" Tam Kablosuz Kulaklık Tanıtıldı [1.499 TL]

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
beats1.PNG
Apple Store: Link

Bir süredir Amerika'daki ünlülerin kulağında görerek edindiğimiz "sızıntı"lar (!) sonuçlandı. Apple'ın sahibi olduğu Beats markası yeni bluetooth kulaklığının tanıtımını gerçekleştirdi.

Kulaklığın siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri mevcut.

Aktif Gürültü Engelleme (ANC) ve dış sesleri duymanızı sağlayan şeffaf mod bulunuyor.
beats-studio-buds-kablosuz.jpg
Bluetooth 5.2 teknolojisiyle donatılan kulaklık USB Type-C üzerinden şarj oluyor. 8 saat bağımsız, şarj kutusuyla beraber ise toplam 24 saatlik pil ömrü sunuyor. Ayrıca şarjınız düşükken 5 dakikalık dolum ile 1 saate varan kullanım ömrü kazanıyorsunuz.

5 gram ağırlıklarıyla oldukça hafif diyebileceğimiz kulaklıklar IPX4 sertifikasıyla su sıçramalarına karşı dayanıklı.

Hem iOS hem de Android cihazlarda kullanılabilen Beats Studio Buds yurt dışında 149 dolarlık, ülkemizde ise 1499 TL'lik fiyat etiketiyle satışa sunuldu.
beats-studio-buds.jpg

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Apple Store: Link

Bir süredir Amerika'daki ünlülerin kulağında görerek edindiğimiz "sızıntı"lar (!) sonuçlandı. Apple'ın sahibi olduğu Beats markası yeni bluetooth kulaklığının tanıtımını gerçekleştirdi.

Kulaklığın siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri mevcut.

Aktif Gürültü Engelleme (ANC) ve dış sesleri duymanızı sağlayan şeffaf mod bulunuyor.
Bluetooth 5.2 teknolojisiyle donatılan kulaklık USB Type-C üzerinden şarj oluyor. 8 saat bağımsız, şarj kutusuyla beraber ise toplam 24 saatlik pil ömrü sunuyor. Ayrıca şarjınız düşükken 5 dakikalık dolum ile 1 saate varan kullanım ömrü kazanıyorsunuz.

5 gram ağırlıklarıyla oldukça hafif diyebileceğimiz kulaklıklar IPX4 sertifikasıyla su sıçramalarına karşı dayanıklı.

Hem iOS hem de Android cihazlarda kullanılabilen Beats Studio Buds yurt dışında 149 dolarlık, ülkemizde ise 1499 TL'lik fiyat etiketiyle satışa sunuldu.
Bunuda markasız çakmasını yapıp teknosa da satarlarsa şaşırmam.

Ariseks

80+ Gold

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Ben olsam şahsen almazdım. Hiç F/P bir marka değil Beats.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben olsam şahsen almazdım. Hiç F/P bir marka değil Beats.
Çatı şirket Apple olunca demek ki "fiyatımız bu aga" diyorlar :)
1-2 kulaklığını denemiştim bu markanın. Bass frekansları o kadar abartmışlardı ki diğer frekanslar resmen eziliyordu. Hi-Fi camiasında çok dalga geçilen bir markadır zaten.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,654
İsim
Mert Can Ergün
bunlar kaybedilirse insan çok kötü olur

Top Bottom