Neler Yeni

Belgeler klasörünü sildim yanlışlıkla.

omela

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
omer fidan
Belgeler klasörünü sildim one driveı siliyim derken ama tam silmememiştim one drive duruyo masa üstü fln ama belgeler yoktu bi tane oyuna girdim ve belegeler klasörü geldi kullanıcılar one drive bölümünde ama tek bir tane oyun var diğer içindekiler gitti napmam lazım? regedittende düzenledim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
gokhyildiz
C:\Users\<os.username>\Documents\

bu klasörü sildiysen bir sorun yok, içerisinde belgelerin vardı ve gitti ise, recuva programı (dosyalarını kurtarma da %100 garanti vermez) ile bilgisayarı kapatmadan veya yeniden başlatmadan kurtarabilirsin. onun dışında tekrar manuel bir şekilde "Documents" klasörünü belirttiğim directory'e oluşturabilirsin.

omela

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
omer fidan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
C:\Users\<os.username>\Documents\

bu klasörü sildiysen bir sorun yok, içerisinde belgelerin vardı ve gitti ise, recuva programı (dosyalarını kurtarma da %100 garanti vermez) ile bilgisayarı kapatmadan veya yeniden başlatmadan kurtarabilirsin. onun dışında tekrar manuel bir şekilde "Documents" klasörünü belirttiğim directory'e oluşturabilirsin.
şuan belgeler klasörü var ama içinde dosya yok bi de tam olarak belgeler klasörü neye yarar
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan belgeler klasörü var ama içinde dosya yok bi de tam olarak belgeler klasörü neye yarar
yok onu silmedim direkt belgeleri sildim geri de getirdim ama içinde dosya yok belgeler klasöründeki dosyalar neye yarar

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,962
Üyeler
154,492
Son üye
Serkanoli
Top Bottom