Neler Yeni

Beni bilgilendirebilir misiniz ?

emirfeis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
EMİR ÇAĞAN GÜRKANER
Arkadaşlar merhaba,

Geçen gün arkadaşlarımla eski günlerden bahsediyorduk yani küçük bir nostalji yapıyorduk sonra konu birden oyuncaklara geldi birden bir arkadaşım stres çarkları vardı hatırlıyor musunuz dedi konunun sonunda şöyle bir plan yaptık ben ve arkadaşlarım stres çarklarımızı ve bizlere nostalji yaşatacak oyuncaklarımızı discord üzerinden görüntülü sohbet yaparak birbirimize göstererek muhabeti devam ettirelim dedik ve sonrada toparlanıp evlere dağıldık çünkü saat biraz geç olmuştu eve geldiğimde aklıma bir sorun takıldı benim stres çarkım yoktu meşhur olduğu yıllarda ben almamıştım nede olsa arkadaşlarımdan ödünç alıyorum diye ertesi gün çeşitli sitelere baktım ilgimi çeken bir tane buldum ama bulduğum site AliExpress'ti bende daha önce hiç aliexpress'ten alışıveriş yapmadım sizlere sormak istediğim sorular şunlar;

1)AliExpress güvenilir mi ?
2)Bulduğum ürünün satıcısı güvenilir mi ?
3)Sipariş ettiğim ürün geliyor mu ?
4)Gelirse kaç gün içinde geliyor ?
5)Gümrükte takılma, gümrükten geçememe ,gümrük geri döndürülme , gümrük ile ilgili herhangi bir sorun oluyor mu ?
6)Ödemeyi yaptığım zaman dolandırılır mıyım ?

ÜRN LİNKİ: https://tr.aliexpress.com/item/4000....0.0.1d41406aFNtwhZ&mp=1&gatewayAdapt=glo2tur

Konuyla ve AliExpress ile ilgili bilgilendirmelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Ali
Aliexpress güvenilirdir. Alacağın ürüne daha önce yorum yapılmış, son 24 saat içinde satılmış mı diye bakıp o ekranda hepsini görebilirsiniz.

Satıcının çok olumlu yorumu varsa ondan alışveriş yapabilirsiniz. Her seferinde bu Satıcı nasıl diye sormayın diye genel bilgiler veriyorum.

Bu kriterlere bakarsanız dolandırlmaz ve sorun yaşamazsınız. Ayda 5 adetten fazla ürün siparişi geçmez ve sim kart girişimılan söylemediğini sürece kargolarınız sorunsuz gelir.

Düzenleme. Attığınız linkte satıcının genel olarak yorumları iyi, satın alanlar %94 pozitif yorum bırakmış. Kısacası sanal kart oluştur ve siparişi ver gitsin dostum.

emirfeis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
EMİR ÇAĞAN GÜRKANER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aliexpress güvenilirdir. Alacağın ürüne daha önce yorum yapılmış, son 24 saat içinde satılmış mı diye bakıp o ekranda hepsini görebilirsiniz.

Satıcının çok olumlu yorumu varsa ondan alışveriş yapabilirsiniz. Her seferinde bu Satıcı nasıl diye sormayın diye genel bilgiler veriyorum.

Bu kriterlere bakarsanız dolandırlmaz ve sorun yaşamazsınız. Ayda 5 adetten fazla ürün siparişi geçmez ve sim kart girişimılan söylemediğini sürece kargolarınız sorunsuz gelir.

Düzenleme. Attığınız linkte satıcının genel olarak yorumları iyi, satın alanlar %94 pozitif yorum bırakmış. Kısacası sanal kart oluştur ve siparişi ver gitsin dostum.
Bilgilendirmen için teşekkür ederim.Başka bir bilgin var mı acaba ?

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Ali
Bilgilendirmen için teşekkür ederim.Başka bir bilgin var mı acaba ?
Sipariş ettiğiniz ürünler sipariş yoğunluğu ve aktarmaya göre değişiyor. Ekranda genelde tahmini süreç yazıyor. Atıyorum normal zamanda bir ayda gelen ürünün Kasım Aralık indirimlerinde süreç epey uzayabilir.

Sipariş ettiğiniz her ürün gelmeyebilir. Ekranda o ülkeye teslimat olup olmadığı yazar. Sim kart girişi olan tablet, telefon gibi ürünlerde hiç risk almaya gerek yok. Gümrükte kalma işleri bu sebep ve çoklu adet alımlarında olur. Son ekranda vergi dahil fiyatları görebilirsiniz.

Top Bottom