Neler Yeni

Benimle sürekli dalga geçen çocuğu kendimden nasıl uzak tutarım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ata
Bir arkadaşım ile tanıştığım ilk zamanlar gayet düzgün saygılı davranıyordu. Son zamanlarda sürekli benle dalga geçmeye, rencide etmeye çalışıyor. Aynı dershaneye gidiyoruz ve benle düzgün konuşan arkadaşlar da etkileyip neredeyse çoğu benle dershanede milletin yanında dalga geçip boş boş konuşuyor. Çocuğun yüzünde bakmıyorum, hala yüzsüz gibi selam verip konuşmaya çalışıyor sonra ***** ***** laflar etmeye devam ediyor. Annem annesini tanıyor, sizce annemi gönderip sert bir şekilde ailesini uyarmasını istemeli miyim? Ona uyup benle dalga geçen kişileri de hayatımdan çıkarmalı mıyım?

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,549
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Böyleleri anca dayaktan anlar eğer fiziksel olarak güçlüysen okul çıkışı 1 vs 1 at

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Emirhan Erdem
annesine şikayet etmiş diye bir daha alay geçebilir ortalıkta. kendin söylemelisin

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
Bir arkadaşım ile tanıştığım ilk zamanlar gayet düzgün saygılı davranıyordu. Son zamanlarda sürekli benle dalga geçmeye, rencide etmeye çalışıyor. Aynı dershaneye gidiyoruz ve benle düzgün konuşan arkadaşlar da etkileyip neredeyse çoğu benle dershanede milletin yanında dalga geçip boş boş konuşuyor. Çocuğun yüzünde bakmıyorum, hala yüzsüz gibi selam verip konuşmaya çalışıyor sonra ***** ***** laflar etmeye devam ediyor. Annem annesini tanıyor, sizce annemi gönderip sert bir şekilde ailesini uyarmasını istemeli miyim? Ona uyup benle dalga geçen kişileri de hayatımdan çıkarmalı mıyım?
Okuduğum dönem biri vardı okulda kızların yanında dalga geçmişti benle bi koydum kafayı daha ağzını açamadı alt dişinin biri geriye doğru yamuldu.
Tutanak yemiştim

Senin yapman gereken bu durumu ailen ile paylaşıp ailen de onun ailesi ile konuşması büyük ihtimalle sorun çözülür.

Kara*

80+ Silver
Bence sen kendin konuş laftan anlamayacak ama dene böyle böyle rahatsızlık veriyorsun arkadaşlık durumu kalmayacak seviyeye geldi sen yoluna ben yoluma demen daha iyi olur onun dışında ailesine demen pek bir etki etmez daha fazla seninle uğraşabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,115
İsim
a l p e r
Vur gitsin.

Ekler

• 1570A48D-3677-4B7A-B39A-1D0BF783A0E1.jpeg
    1570A48D-3677-4B7A-B39A-1D0BF783A0E1.jpeg
    31.5 KB · Hit: 34

Ensy58

80+ Bronze
Yine dalga geçerken yanına yaklaş daha sonra BUM koy kafayı milletin içinde bir daha konuşamaz utancından

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
koray erol
görmezlikten gel

Berkarda

80+ Silver
Okuduğum dönem biri vardı okulda kızların yanında dalga geçmişti benle bi koydum kafayı daha ağzını açamadı alt dişinin biri geriye doğru yamuldu.
Tutanak yemiştim

Senin yapman gereken bu durumu ailen ile paylaşıp ailen de onun ailesi ile konuşması büyük ihtimalle sorun çözülür.
bence olmaz yani

-nisay

80+ Bronze
Muhtemelen tanışırken çok yumuşak olmuşsun. Biraz ağır ve sert olsan bunu yapamazdı. Böyle ahrazlar genelde hayatlarında çocukken çok ezildiği için başkalarıyla dalga geçmeyi, alay etmeyi severler. Hayatında sevilmemişler çünkü yıkık herifler. Hiç anneni falan karıştırma. Dayak, kavga, dövüş tabii ki iyi bir şey değildir ama böyleleri sadece ondan anlar. Bir daha alay ederse çık erkek gibi bir tane kapat iptal olsun. Bak bakim bir daha yapabiliyor mu.

EmreUzn3

80+ Bronze
Takma Konuşma hiç kayda alma canını sıksa ,üzse bile umursamamaya çalış

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,786
Üyeler
147,009
Son üye
cakmakyakup