Neler Yeni

Benimle sürekli dalga geçen çocuğu kendimden nasıl uzak tutarım?

Berke123

80+ Bronze
evet onu hayatından çıkarabilirsin ki bunu yapmak istiyosan sert bi şekilde anlat ona yani "kanka böyle yapıyorsun ama hoş değil" falan diyince anlayacağını sanmam anlattığına göre veya sen de onunla dalga geç o 1 yapıyorsa sen 2 yap

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
evet onu hayatından çıkarabilirsin ki bunu yapmak istiyosan sert bi şekilde anlat ona yani "kanka böyle yapıyorsun ama hoş değil" falan diyince anlayacağını sanmam anlattığına göre veya sen de onunla dalga geç o 1 yapıyorsa sen 2 yap
bu şekil yap

Bir daha dalga geçtiği zaman Birader yetti da artık kaçtır de fiziksel olarak daha güçlüysen korkut,bir arkadaş yazmış ailesine şikayet edersen tekrar dalga konusu olma ihtimalin var ama en mantıklısı aileye başvurmak.

3.George

80+ Bronze
Bir arkadaşım ile tanıştığım ilk zamanlar gayet düzgün saygılı davranıyordu. Son zamanlarda sürekli benle dalga geçmeye, rencide etmeye çalışıyor. Aynı dershaneye gidiyoruz ve benle düzgün konuşan arkadaşlar da etkileyip neredeyse çoğu benle dershanede milletin yanında dalga geçip boş boş konuşuyor. Çocuğun yüzünde bakmıyorum, hala yüzsüz gibi selam verip konuşmaya çalışıyor sonra ***** ***** laflar etmeye devam ediyor. Annem annesini tanıyor, sizce annemi gönderip sert bir şekilde ailesini uyarmasını istemeli miyim? Ona uyup benle dalga geçen kişileri de hayatımdan çıkarmalı mıyım?
Senle ne tür konularla alakalı dalga geçiyor? Bence onunla irtibatını kesmelisin. Eğer dalga geçtiği konu senin davranışların veya başka bir şey ise bence bir başkasının da dalga geçmemesi için kendini bir gözden de geçirebilirsin.

Davy_Jones1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Berken
Bir arkadaşım ile tanıştığım ilk zamanlar gayet düzgün saygılı davranıyordu. Son zamanlarda sürekli benle dalga geçmeye, rencide etmeye çalışıyor. Aynı dershaneye gidiyoruz ve benle düzgün konuşan arkadaşlar da etkileyip neredeyse çoğu benle dershanede milletin yanında dalga geçip boş boş konuşuyor. Çocuğun yüzünde bakmıyorum, hala yüzsüz gibi selam verip konuşmaya çalışıyor sonra ***** ***** laflar etmeye devam ediyor. Annem annesini tanıyor, sizce annemi gönderip sert bir şekilde ailesini uyarmasını istemeli miyim? Ona uyup benle dalga geçen kişileri de hayatımdan çıkarmalı mıyım?
aynı sorunu yaşıyordum fiziksel üstünlüğün varsa birazcık döv artık dalga geçmez ytd
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama konuşarak çözmek en mantıklısı

-CrawL

80+ Gold
Umursamamaya çalışma sana orda kötü bişey diyen olursa sessiz kalma yık ortalığı. Öyle sessiz kalırsan daha fazla ezerler seni

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,404
İsim
Nomad
Bizim arkadaş ortamında bi tane obez vardı çocuk geldi arkadaşın annesine küfür etti ben dedim sus en son bizim arkadaş buna bi geçirdi çocuk 3 ders ağladı bi daha sövemedi bana da sövmüştü ben ağlatmıştım bi daha hafif vurmuştum ha koluna çocuk beni bedenciye şikayet etti cidden bunlar dövüşten anlıyor başka şeyden anlamaz gay midir nedir otobuste giderken arkdaşa dayıyor en son arkadaşla kavga etti bi daha adam akıllı aramıza gelemedi.

Top Bottom